יש חדרים, שמיד כשאנחנו נכנסים אליהם אז אלמנט מסוים, ספציפי, תופס לנו את העין, בין אם בגלל שהוא בולט במבנה ובגודל שלו ובין אם זה בגלל שהעיצוב שלו הוא ייחודי. כך למשל, אם אנחנו נכנסים אל סלון בבית, אז מיד נוכל להבחין במזנון ובמערכת הישיבה, במטבח אנחנו בוודאי נשים לב בארונות ובחיפוי הקירות, וכך בכל חדר וחדר, יש תמיד אלמנט מסוים שתופס את תשומת הלב שלנו, מסיבה מסוימת. 

כשאנחנו נכנסים לחדר אמבטיה, אז מן הסתם אחד הדברים הראשונים שיתפסו את העין שלנו, יהיו אריחי קרמיקה. מדובר על אותם אריחים שמהווים חיפוי לקירות של החדר ומונעים מהמים להרטיב אותם. כפי שאנחנו יודעים, אלמלא אותם אריחים הרי שהמים היו יכולים לגרום נזק משמעותי לקירות. לכן נהוג להשתמש באריחי קרמיקה במינימום סביב האמבטיה והכיור, אך ברוב המקרים, דואגים לכסות את כל החדר בקרמיקה, לפחות בשטח שתופס שלושת רבע מהקיר. כך, לא משנה מה יהיה, אנחנו נמנעים ממצב שעלול לגרום נזק. 

כיצד נבחר אריחים בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, מה אנחנו מחפשים. איזה סוג אריחי קרמיקה לאמבטיה, איזה סגנון, מה העיצוב שאנחנו רוצים לייצר בחדר. 

על פי רוב, הבחירה של אריחי קרמיקה תהיה תואמת לאמבטיה, כיור, אסלה או כל מתקן אחר שמוצב בחדר. אך אנחנו יכולים כמובן גם לייצר ניגודיות, בין אם זה בצבע ובין אם זה בסגנון. 

שנית, אנחנו נבחר אריחי קרמיקה חזקים, איכותיים, כאלה שיכולים לשרת אותנו זמן רב, מבלי לחשוש שמשהו יקרה להם, כאלה שאנחנו יכולים גם לתחזק בצורה טובה ונוחה לאורך זמן, מבלי שנצטרך להשקיע בהם משאבים רבים, על בסיס קבוע, אפילו על בסיס יומי.