בעזרת אמן חושים מנטליסט, אתה יכול להפוך את יום ההולדת שלך לבלתי נשכח. זוהי דרך מהנה ואינטראקטיבית לחגוג את היום המיוחד שלך. אמן מנטליסט הוא אדם שיוצר אשליות מדהימות באמצעות הדמיון שלו. הוא או היא יכולים לגרום לדברים להיראות כאילו הם אמיתיים על ידי שימוש בדמיון וביכולת התפיסה שלו. אמן האשליות הוא מישהו שלא משתמש באביזרים אלא משתמש בחושים שלו כדי ליצור משהו שנראה כאילו הוא בא משום מקום. 

הזמינו אמן חושים לימי הולדת >>>

טרנד פופולרי לימי הולדת ומסיבות 

אמן האשליות יכול לעשות זאת על ידי כך שהוא גורם לקהל להאמין שהוא רואה משהו שלא קיים ואז הוא או היא מתמרנים את התפיסות הללו באמצעות שימוש באביזרים ובטריקים אחרים כדי לגרום להם להאמין במה שהם רואים. המוח הופך להיות פתוח יותר לאשליות כאשר הוא מגורה עם תשומת לב, שזה משהו שהמוח בדרך כלל מקדיש לו תשומת לב רבה. האשליות שנוצרו על ידי אמן האשליות משמשות במופע שנקרא "משחקי מחשבה". במופע זה, איש אשליות משתמש בדמיונו הגולמי ובתפיסה שלו כדי ליצור מופע עם הונאה ותחבולות שהם המוקד העיקרי בו.

מחפשים מנטליסט לאירועים? צרו קשר>>>

קורא מחשבות טוב למסיבה יוכל לקרוא מחשבות ולחוש את הרגשות של כל האנשים סביבו. הוא/היא יוכלו לחזות מה אנשים רוצים, מה הם הולכים להגיד, מה הם מרגישים ואיך הם הולכים לפעול בעתיד. קורא מחשבות ליום הולדת הוא לא רק מסוגל לקרוא מחשבות אלא יכול גם להבטיח שהוא/היא מבינים את הרגשות מאחורי המילים שנאמרות על ידי אחרים ויכול להשתמש במידע לצרכי ההופעה. צפייה בהבעות הפנים ובשפת הגוף של מישהו הן גם מיומנויות חשובות שנדרשות כמעט בכל מקום בחיים ובעסקים וביום ההולדת אפשר להתרשם מכך בצורה מוחשית.