המאמר באדיבות https://prk.co.il

נהגים ובעלי רכבים רבים לא יודעים מה כדאי לעשות עם הרכב הישן שלהם. הם עומדים מולו וחוככים בדעתם האם כדאי לרכוש רכב חדש תמורת הון שאין להם, או להישאר עם הרכב הישן ולנסות לשרוד איתו עוד כמה שנים. יש לנו את הפתרון עבורכם. קונה מכוניות לפירוק במרכז, לרכב שעבר זמנו ירכוש מכם את הרכב, כך תיפטרו מהרכב הישן שלכם באופן שישאיר לכם כסף לרכישת רכב חדש, תוך ניצול מקסימלי של הרכב הישן.

קונה רכבים

במצבים שונים ניתן למצוא קונה לרכב שעבר זמנו או יצא מכלל שימוש. לא מדובר בקונה שמעוניין ברכב לשימוש, אלא כזה הרוצה לרכוש את הרכב עבור חלקי החילוף, השלדה וכו'. באילו מצבים יתעניין בכם קונה מכוניות לפירוק במרכז? התשובה לפניכם.

רכבים לפירוק

רכב ישן – רכבים ישנים שגילם מתקרב ל – 20 שנה, אתם כבר רוצים להיפטר ממנו. אך ההשקעה בחיפוש אחר קונה אינה משתלמת וכמעט לא ניתן למצוא אחד שיהיה מעוניין ברכב כזה. במקרים אלו כדאי להזמין קונה מכוניות לפירוק במרכז, שיגיע לקחת את הרכב תמורת התשלום המקסימלי שתוכלו לקבל עבור רכבכם.

רכב אחרי תאונה – רכבים שעברו תאונה שדורשת תיקונים מאסיביים במוסך, לא תמיד בטוח שעלויות התיקונים משתלמים. אם התיקון עולה לכם יותר מידי מומלץ להזמין קונה מכוניות לפירוק במרכז לרכב שעבר זמנו, כדי שייקח מכם את הרכב תמורת תשלום.

רכב מושבת – אם ברכב שלכם קיימים בעיות שגורמות להשבתת הרכב ולאי חידוש הרישיון, לא כדאי להשאיר אותו בחניון, זה סתם מכער את האווירה. במקרה זה הזמינו קונה מכוניות לפירוק במרכז שירכוש מכם את הרכב וישאיר לכם סכום התחלתי לרכב החדש שלכם.