טרקטורון חשמלי לילדים – חוקי או לא

טרקטורונים חשמליים לילדים נועדו לכייף ותו לא. עליכם להישמר על הנחיות התחבורה, על הבטיחות של ילדכם, ומעל הכל תמיד מומלץ שיהיה מבוגר אחראי שיסע עם הילדים בשטח. נסיעת המבחן הראשונית היא חשובה ביותר, רצוי ללמד את הילד ממה כדאי להיזהר, מה ניתן לעשות, ומה לא. לידיעתכם: מבחינה חוקית הנסיעה לילדים מותרת עד גיל 8. מעל, יש לנסוע עם מבוגר אחראי.

מהו טרקטורון חשמלי לילדים

טרקטורון חשמלי לילדים הוא כלי ממנוע שפועל על גבי מערכת החשמל הפנימית. כלי זה בעל סיכון מסוים, ויכול להגיע עד למהירויות של 40-60 קמ"ש. המראה של הטרקטורון לילדים דומה לטרקטורון רגיל כפי שאתם מכירים בקיבוצים השונים בישראל. החוק לא מחייב את הילדים לחבוש קסדה, ויחד עם זאת מדובר בהמלצה מאוד הגיונית. מדובר בכלי ממונע לכל דבר – בדיוק כמו אופניים חשמליים או קורקינט, רק שמותאם קצת יותר לקהל הצעיר: הילדים שלנו.

האם יש צורך ברישיון – חוקי או לא

כאשר אנחנו שואלים האם מדובר בכלי חוקי או לא, אנחנו חייבים לזכור דבר אחד: בסופו של עניין, מדובר על רכב לילדים. אז האם צריך רישיון? בוודאי שלא. מדובר בצעצוע לכל דבר, צעצוע שילדים מעבירים איתו את זמנם, ואין בכך צורך ברישיון. זמן הרכיבה הממוצע והמומלץ ביותר הוא עד 90 דקות. בשביל להתחיל לרכב על טרקטורון חשמלי לילדים, הילד חייב להיות בגיל 6 או יותר. בנוסף, מלבד הגיל, ישנה מגבלה מבחינת נפחי גוף. במילים אחרות, הילד חייב לשקול עד 60 קילו ולא יותר מזה. השטחים שבהם טרקטורון חשמלי רשאי לנסוע, הם – שטחים שמיועדים לכך. לדוגמא: רכיבה בקיבוץ, במושב, או בשטחים פרטיים.

איפה ניתן לקנות אחד כזה

טרקטורון שטח חשמלי לילדים הוא מוצר מופלא, שמיועד לילדים אבל גם למבוגרים. טווח המחירים לדבר כזה נע בין 3,000 ועד ל- 6,000 ₪, מדובר על מוצר שלא זול יחסית. ובכל זאת, תוכלו למצוא שלל טרקטורוני שטח ממונעים באתרWheeltech . לפרטים והזמנות בקרו באתר שלנו, http://www.wheeltech.co.il

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תיקי גב מעור

תיקי גב מעור

אין ספק כי ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של תיקי גב מעור. מדובר על תיקים נפוצים ופופולאריים, במיוחד בזכות המראה המיוחד שלהם

קרא עוד »