כסאות ארגונומיים מיועדים לישיבה ממושכת, ולרוב, מועדפים על אחרים. משתמשים בהם במשרדים, בבתים פרטיים ובמוסדות ובגופים אחרים. הם נועדו לישיבה מול מחשב, מול שולחן עבודה, בחדרי ישיבות ועוד. יש דגמים המיוצרים עבור מנהלים, פקידות ופקידים, אנשי שיווק וכספים ועוד. היתרון הרב של כיסאות אלו הינו ביכולת לכוונן אותם ובכך שהם מספקים ישיבה נוחה שאף מעניקה תמיכה מעולה לגב התחתון של הגוף. הוא זה הנושא במעמסה הגדולה ביותר, ובעת ישיבה ארוכה, התמיכה הזאת חיונית ביותר.  

מפרט ותכונות

כיסא ארגונומי מאפשר כיוונון ונדנוד. כך הגבהת המושב והטיית גב. בנוסף, מנגנון נדנוד עם אפשרות נעילה בשלושה מצבים, כוונון הידיות ומשענת הראש וכדומה. הוא תומך היטב בגב התחתון בזכות עיצוב ייחודי,  מגיע עם קימור התומך היטב בעמוד השדרה. הוא עשוי מחומר קשיח, לרוב, פלסטיק המספק את היציבות, העוגן והתמיכה. הגלגלים המותקנים הינם מסיביים ומספקים יציבות נוספת. יחד עם זאת, ניתן להניע אותם בקלות וכך לשלוט בתזוזת הכיסא לזווית המתאימה מול השולחן. 

דגמים שונים

ניתן למצוא דגמים שונים המיועדים לבעלי תפקידים מגוונים במשרד, לאנשים פרטיים ועוד. ניתן למצוא מגוון צבעי ריפודים כך שניתן לשלב אותם בקלות בקו העיצוב של חלל המשרד או הבית אליהם הם מיועדים. כל הנתונים הללו מאפשרים גמישות רבה בבחירה הכיסא הרצוי ביותר מבחינת כל השיקולים. צריך להבין, כי כיסא בוחרים עקב שיקולי צורך, מראה, טעם אישי, מחיר ועוד. מומלץ לרכוש אותם אצל משווק בעל מוניטין אשר ברשותו דגמים רבים לבחירה. ברשותו אתר אינטרנט שבו הם מוצגים. ליד כל אחד תמונה ופרטים נוספים. כך שהבחירה יכולה להיעשות בקלות. ניתן למצוא באתר גם  מבצעי מחירים ולהפוך את הרכישה לכדאית אף יותר.

מוזמנים להתרשם מהמגוון באתר Get Comfy >>>