חזרתם לא מזמן מחופשה מפנקת באווירה מרגיעה ויוקרתית? תשמחו לדעת כי תוכלו לשלב את המאפיינים המרכזיים שהיו בבית המלון שלכם גם בביתכם, זאת באמצעות הוספה של כמה פריטי אקססוריז לסטיילינג מושלם כמו בבית מלון בוטיק. נוסף לשהייה במקום אירוח מרווח ומפנק, בבתי מלון יש תמיד תחושה של רוגע ושלווה הודות לכמה פריטי אקססוריז ייעודיים הניצבים בכל חללי המלון. לכן תוכלו גם אתם לתת לבית שלכם מראה של מלון בוטיק מפנק ומרגיע, ובשורות הבאות תדעו כיצד לעשות זאת בקלות.

הוסיפו אגרטלים ועציצים בבית

המראה הירוק והמלבלב של הצמחייה מעניק תחושה של התחדשות ופסטורליות, ממש כפי שמרגישים כשמטיילים בחיק הטבע. לכן כדאי להכניס הביתה מעט מהאלמנטים הירוקים הללו באמצעות הצבה של אגרטלים, עציצים וואזות מעוצבות בפינות מרכזיות ברחבי הבית. אם אינכם מהמתמידים בטיפוח והשקיה של צמחים, תוכלו לרכוש צמחיה מלאכותית שתעניק את התחושה המושלמת לאווירה נעימה ומרגיעה בבית.

פזרו מפיצי ריח נעימים

נוסף למראה הירוק, המרענן והמרגיע של הצמחים בבית גם לריח יש תפקיד מרכזי בהענקת תחושת רוגע ושלווה לחללי הבית, ממש כפי שמרגישים כשנכנסים לראשונה לבית מלון יוקרתי בארץ או בחו"ל. הסוד של בתי המלון הוא להציב מפיצי ריח עוצמתיים עם ניחוחות משכרים ונעימים, אותם תוכלו גם אתם להציב בחללים שונים בבית – ובמיוחד באזור הכניסה המרכזי של ביתכם להעצמת התחושה המרגיעה מיד כשפותחים את הדלת.

בקרו בחנות עיצוב שלנו >>>

השתמשו במוצרי טקסטיל מעוצבים ואיכותיים

תמיד אומרים שהמיטות בבתי המלון הן נעימות ומפנקות? הסוד במקרה הזה הוא במצעים העשויים מבדים איכותיים, רכים ומלטפים במיוחד. לכן מומלץ לרכוש מצעים מפנקים כמו של בתי המלון מחנויות המתמחות בשיווק מוצרי סטיילינג איכותיים לבית.

קבלו המלצות עבור קונסולות כניסה לבית