מיטת עיסוי משמשת אנשים רבים ובעיקר מטפלים ובעלי מקצוע העוסקים בעיסוי וטיפולים שונים בתחום. מיטות אלה בנויות בצורה מיוחדת המאפשרת נינוחות מקסימאלית בזמן העבודה הן למטפל והן למטופל ומאפשרת לו לבצע את העבודה בצורה מקצועית למגוון טיפולי עיסוי שונים ומגוונים, טיפולים קוסמטיים וטיפולים שיקומיים. יש מגוון רחב של מיטות עיסוי מסוגים שונים ובמחירים שונים.

מה המחיר של מיטת עיסוי?

העלות של מיטת עיסוי יכול לנוע בין 1000 ל-10,000 ₪. מיטה מקצועית ואיכותית שתחזיק לאורך שנים עשויה לעלות בין 2000 ל-5000 ₪ בממוצע. כמובן שזה תלוי במשתנים רבים כמו חומרי הגלם שמהם המיטה עשויה, מה האיכות והחוזק של המסגרת, מכמה חלקים המיטה מורכבת, האם מדובר במיטה קלה וניידת או מיטה יציבה ומאסיבית יותר ועוד. 

מה ההבדלים בין מיטות עיסוי שונות?

בין מיטות העיסוי השונות יש כמה וכמה הבדלים שכדאי לשים לב אליהם והם גם אלה שמשפיעים בדרך כלל במחיר ובפרמטרים רבים אחרים. לדוגמה: יש מיטות ניידות ויש מיטות מקובעות ומאסיביות יותר. יש מיטות העשויות מבסיס עץ ואחרות מאלומיניום. גם סוגי המזרנים עשויים להשתנות בין מיטה אחת לאחרת. דבר נוסף שעשוי להיות שונה הוא כמות החלקים של המיטה. יש מיטות שמגיעות כחלק אחד ויש מיטות שמגיעות ב2-3 חלקים עם אפשרות להרים צד אחד לנוחות מירבית וסוגי טיפולים נוספים. יש מיטות עיסוי המגיעות עם מנגנון חשמלי וכפתור לחיצה עם הרגל להגבהה של המיטה ושיפור הנוחות.

כיצד לבחור את מיטת העיסוי שאנו צריכים?

בחירת המיטה תושפע מסוג המיטה, איכות, היציבות שלה, היכן היא מיועדת לעוד ועוד. לדוגמה: מטפלים המבצעים טיפולים בבית הלקוח יעדיפו לרכוש מיטת טיפולים קלה, ניידת ומתקפלת. לעומת זאת מכוני ספא יעדיפו מיטות יציבות ומסיביות יותר עם מנגנון חשמלי וכו'.

אולי יעניין אותך גם מושב עיסוי שיאצו