יש אתנו עדיין הרבה אנשים ששרדו את השואה והם עדיין חיים אתנו. הם אמנם נעלמם אט אט מנוף החיים שלנו, אך אלו שעדיין חיים, ראויים לכל הדעות ליהנות מפיצויים מטעם ממשלת גרמניה. התלאות שהם עברו, הצרות שהם חוו וכל מה שעבר עליהם בשנים הקשות בשואה, נצרבו בליבם והם ממשיכים ללוות אותם. רבים מהם מדווחים על זיכרונות קשים שלא עוזבים אותם. על לילות נטולי שינה, על חלומות בעתה ועל תחושות קשות מאוד שמאז השואה לא עזבו אותם.

אנחנו כאן על מנת לסייע לכל מי שעדיין חי אתנו על מנת לתמוך בהם ולהציע להם את האפשרות להשיג פיצויים מגרמניה.

 

איך מקבלים פיצויים מגרמניה?

אז האמת היא שהתייחסנו בעיקר לניצולי השואה שעדיין חיים אתנו. אך האמת שיש מקרים רבים אשר בהם גם אנשים שהם דור שני לשואה ואלו יכולים בהחלט ליהנות גם כן מהפיצויים שבמקרים רבים יוכלו להגיע גם להם.

אך זה לא כל כך פשוט לקבל את הפיצויים וזה לא בא בצורה לגמרי אוטומטית. על מנת ליהנות מקבלת פיצויים מגרמניה, יש לפנות בצורה מסודרת ובאופן חוקי שיש לו כללים שונים. רק אם עושים את זה בצורה נכונה, יש סיכויים טובים להצליח בהשגת הפיצויים הללו.

 

היוועצו במומחים

על מנת להשיג את הפיצויים ובכדי שאכן תוכלו ליהנות מקבלת הפיצויים מגרמניה, מומלץ מאוד שלא לבזבז זמן. חבל על כל יום שעובר ועל כל תשלום שאתם יכולים לקבל מגרמניה שמוכנה לפצות אתכם.

הדרך הכי בטוחה להשיג משהו והצורה הנכונה והטובה ביותר להגיע להישגים טובים, היא על ידי פנייה אל אנשי מקצוע, פנייה אל מומחים אשר יודעים איך וכיצד להכין את הבקשה או את התביעה בצורה הטובה ביותר.