להתחיל עם בחורה בוואטספ זה כמו להתחיל עם בחורה בכל מצב אחר, אלא שכאן גם טמונה בעיה קטנה. היא רואה במקרה הטוב רק תמונה אחת שלך. מה עושים? נספר לכם על כך במאמר מקיף זה על איך מתחילים עם בחורה בוואטסאפ.

 

איך להתחיל עם בחורה בווטסאפ – טיפים ששווה להכיר

משפטי פתיחה

בוואצפ קשה יותר להתחיל עם בחורה וזה לא כמו שמתחילים ע בחורה באמצע הרחוב. שם היא לא באמת רואה אותך וגם אם כן, היא יכולה לפסול אותך על סמך תמונה אחת בלבד. בעסה. אין ספק. לכן, נסה את משפטי הפתיחה היפים והמושכים ביותר כדי לגרום לה להתחיל בשיחה איתך.

 

להמציא טעות

אם מישהי עשתה לך את זה, נסה להשיג את המספר שלה ולשלח לה  הודעה כאילו נכתבה למישהו אחר. אפילו בפנייה גברית. אח"כ תאמר לה שאתה מתנצל ולא היית לך כוונה להפריע לך וזו בטח טעות. מפה, הכל כבר יכול לעבוד לטובתך

 

לדמות לאחרות

אם יש לך כבר מספר של מישהי שאתה מאוד רוצה לעצמך, שלח לה הודעה ותאמר לה שהיא מזכירה לך מישהי מאיזה סרט שאתה מאוד אוהב. קח בחשבון רק, שאם היא לא תאהב באמת את הדמות ההיא, אתה הולך לעוף לכל הרוחות.

 

פרגן לה וצא

בחורות, כמה שזה נשמע מוזר, לא תמיד מקבלות מחמאות מגברים ובטח שלא מהחברות. אם אתה רוצה להיות זה שיחמיא לה ויפרגן לה, שלח לה מילות פירגון בוואצפ ופשוט תצא מהווצפ.

המסתוריות שזה ייצור אצלה, כאשר גבר מחמיא ואפילו לא נשאר לברכות תודה ממנה, יכול לעשות לה את זה בדרך ללב שלה.