ניתן היום לראות יותר ויותר אנשים שנמשכים לאומנות הלחימה המשולבת, או בשמה המוכר – MMA. מדובר על אומנות לחימה המשלבת בין המזרח למערב, היא אינה כפופה לחוקים נוקשים של שיטה כזו או אחרת, אלא מאפשרת ללוחם להתאים לעצמו את סגנון הלחימה המתאים עבורו. שיטה זו משתמשת כמובן בציוד מיגון, כגון כפפות אגרוף לצורך הגנה על האצבעות ושורש כף הים, מגני שיניים, מגני אשכים ועוד. מדובר על אומנות לחימה המשלבת למעשה את כל היתרונות של השיטות השונות, דבר שמאפשר ללוחם ללמוד ולהתפתח ללא הרף. על מנת ליהנות משיטת הלחימה במלואה, ללמוד את כל המורכבויות שלה וכמובן ליהנות מהתהליך, יש צורך במיגון מתאים ובלבוש איכותי. ניתן היום למצוא מגוון רחב של מכנסי MMA באתר XWEAR שונים ומגוונים, המגיעים מחברות שונות המספקות דגמים שונים.

טיפים לבחירת מכנסי MMA מושלמים

קודם כל, חשוב לציין כי קיימות חברות רבות המייצרות ומשווקות דגמים שונים, כך שכל אחד יכול למדוד ולהתנסות במגוון רחב של מכנסיים שונים, ורק לאחר מכן לבחור את המכנס הנוח ביותר עבורו. כאשר מדברים על מכנסי MMA, חשוב לתת את הדעת לנושא הנוחות. לא מדובר כאן על ג'ינס מעצבים שאמור להיות יפה ולשבת טוב על הגוף, אלא על מכנס שאיתו אתם נכנסים לזירה. לכן התחושה צריכה להיות נוחה במיוחד, אסור ששום דבר יפריע או יגרד לכם, היות והדבר עלול לפגוע בצורה משמעותית ביכולות הפיזיות שלכם בקרב. כל המיקוד וכל תשומת הלב אמורה להיות בקרב או באימון, ואסור בשום אופן שמשהו מהאנרגיה הזאת יתבזבז על מכנס לא נוח. המכנס אמור לאפשר טווח תנועה מלא, הוא אמור להיות קל משקל, גמיש באזור המפשעה וכמובן עמיד במיוחד לאורך זמן. ישנם מכנסיים שמגיעים עם שרוך נעילה על המותן, דבר שמאפשר למכנס לשבת על הגוף ללא שום תזוזות מיותרות. המכנס עצמו יכול להיות עשוי מבד מיקרופייבר, דבר שמאפשר נידוף זיעה מהיר ויעיל יותר.

לסיכום, ניתן למצוא היום מכנסי MMA מסוגים ומדגמים שונים באתר XWEAR, החוכמה היא למצוא את המכנס הנוח ביותר עבורכם. המכנס אמור להיות קל משקל, גמיש, דוחה זיעה ומאפשר אוורור מקסימלי.