התקנת נקודות אינסטלציה בירושלים – המדריך המלא

בבתים רבים יש דרישה מעת לעת להוספה של נקודות אינסטלציה עבור מדיח כלים, מכונת כביסה, נקודת מים במרפסת ועוד.

הוספת נקודות אינסטלציה לאורך קו המים בבית 

בעת ביצוע שיפוץ מאסיבי או שינויים בתכנון של הדירה, מבקשים הלקוחות לא אחת לבצע התקנת נקודות אינסטלציה בירושלים. לאחר בדיקת המקום וההיתכנות, מבצעים את הפעולה הנדרשת.

בכל בית יש קו מים מרכזי וכאשר יש צורך בשלוחה שלו לכיוון מסוים עבור אחד מהמכשירים החשמליים הללו, אנו מגלים את הצינור. לאחר מכן מחברים אליו אביזר בצורת האות T . בדרך זו אנו מאפשרים למים בשני הכיוונים להמשיך בזרימה לאורכו של הקו וגם לזרום בכיוון השני.

השינוי של תוואי המים נועד ליצור מהלך של הכנסת מים פנימה וגם מהלך של הוצאת מים מהמכשור החוצה לביוב, כיוון שמדובר במים מלוכלכים לאחר ניקוי הכלים או לאחר הכביסה. 

נקודת מים במרפסת 

דיירים רבים מחליטים להקים גינת ירק במרפסת. מדובר בדרך כלל בדירות שיש בהן מרפסות גדולות ולכן אפשר לנתב חלק מהשטח למטרה זו ועדיין יישאר שטח עבור שעות הפינוק במרפסת המאווררת. 

כשמדובר בגינה שיגדלו בה פרחים, צמחי תבלין ולעיתים גם צמחים או עצי נוי, קיימת חשיבות להימצאותה של נקודת מים במרפסת עבור ההשקיה היום יומית, או עבור החיבור לטפטפות. 

זו הסיבה שמגלים את הצנרת במרפסת ובוחרים בנקודה שהיא הנוחה ביותר לצורך ההשקיה. גם במיקום הזה מחברים אביזר בצורת T  כדי לאפשר זרימת מים לכיוונים הרצויים. לאחר מכן הלקוחות או הגנן מחברים לנקודה זו את מערך הטפטפות וכך יש השקיה מתוכנתת על פי סוגי הגידולים וכמויות המים שנחוצה להם, כדי שיצמחו צמחי התבלין והפרחים.

אולי יעניין אותך גם אינסטלטור לתיקון נזילות בירושלים

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פריוריטי

מה זה פריוריטי?

פריוריטי היא אחת מהתוכנות העסקיות הפופולריות, הגמישות והנוחות ביותר לשימוש. אך זה לא מספיק על מנת להגדיר עד הסוף מה זה פריוריטי. בראש ובראשונה מדובר

קרא עוד »