אם אתם מרגישים שהגוף שלכם זקוק מדי פעם למנוחה, רגיעה וחיזוק, מושב עיסוי הוא בהחלט הדבר הנכון עבורכם. מושבי עיסוי הם דבר נפלא. הם קומפקטיים וניידים והם יכולים לשמש כמושבי עיסוי בספה הביתית שלכם, ברכב שלכם או במשרד שלכם. ניתן לקבל עיסוי בכל מקום שרק רוצים באמצעות מושב מסאג' איכותי.

סוגי מושבי עיסוי

כיום ניתן למצוא סוגים שונים של מושבי עיסוי כגון: עיסוי רולר במושב, עיסוי שיאצו ועיסוי רטט. בנוסף לכך, ניתן לשלוט באינטנסיביות של העיסוי ולשלב סוגי עיסוי שונים בהתאם לאזור. מושבי עיסוי מצוידים בפונקציות עיסוי, דבר אשר מחזק את האפקט של העיסוי. בין דגמי המושבים השונים ניתן למצוא גם מזרנים ואפילו מחצלות לעיסוי. ההבדל בין המושבים הוא האופן שבו מקבלים את העיסוי. ניתן למצוא מושבי שנאי שיכולים  לשרת את האדם בכל זמן ובכל מצב ללא השפעה שלילית על האיכות ומושבים מסוג אחר שהם פחות יעילים מהמושבים המדוברים.

כיצד בוחרים מושב עיסוי מומלץ?

אם אתם מחפשים כורסאות מסאג' ומושב עיסוי, אשר יעניקו לכם עיסוי איכותי לגב או לכל אזור אחר בגוף בזמן ישיבה ולא משנה היכם אתם יושבים, חשוב מאוד שתבחרו את המושב עם שיטת העיסוי המתאימה לכם ביותר. המטרה היא להעניק לכם הרגשה משוחררת וטובה ולא משנה אם אתם יושבים בספה בביתכם, אם אתם מצויים באמצע יום עבודה ארוך ותובעני בישיבה או אם אתם נוהגים. מושב העיסוי משחרר ויוצר תחושה טובה ונעימה. על כן, כדאי לבדוק את הסוגים השונים של מושבי העיסוי וחשוב להתאים לנוחות של כל אדם ולצרכים האישיים שלו את המושב המתאים לו. כדאי לנסות את המושב טרם רוכשים אותו בכדי לוודא שהוא אכן תואם למטרות שלו והוא אכן נוח לאדם שעתיד להשתמש בו.