כמה זמן מחזיק מיקרו בליידינג וכמה זה עולה?

מיקרובליידינג הוא תחום אשר צובר תאוצה כיום. עם הפופולאריות של התחום המדובר עולות לא מעט שאלות כגון: מה זע בדיוק, מה ההבדל בין שיטת המיקרובליידינג לבין שיטות אחרות, כמה זמן זה מחזיק, כמה זה עולה ועוד. במאמר הבא תקבלו את כל המידע אודות השיטה המדוברת.

מה זה מיקרובליידינג?

באמצעות שיטה זאת ניתן לקחת גבות בהירות ולהפוך אותן לגבות מעוצבות ומשורטטות. לפני הכל, חשוב מאוד להבין כי כיום לא מעט נשים מעוניינות לשנות את מראה הגבות שלהן שכן, שינוי ועיצוב מראה הגבות יכול להשפיע על מבנה הפנים כולו. הגבות ממסגרות את הפנים וגורמות לנשים רבות להבין כי ללא עיצוב הגבות שלהן בצורה הטובה ביותר, המראה שלהן לא יהיה מספיק אסתטי וטוב. לכן, לא מעט נשים כיום בוחרות בשיטת מיקרובליידינג בשל העובדה שהיא מעניקה תוצאות מדויקות מאוד ועמידות לאורך זמן רב.

שיטה זאת ידועה גם בשם שיטת השערה. מדובר על טכניקה שלא מעט נשים בוחרות בה כיום לצורך עיצוב הגבות שלהן. בשיטה זאת הפיגמנט מוחדר לעור באמצעות להב מיוחד שיש בקצה שלו מחטים קטנים. הכלי שבו משתמשים איננו חשמלי ובשל כך הוא מאפשר ליצור חתכים דקים מאוד ומדויקים אשר נראים ממש כמו שערות הגבה בצורה טבעית ולא מורגשת. הכלי מחדיר בעצם את הפיגמנט לחלק העליון של שכבת הדרמיס ולכן הפיגמנט דוהה יותר מאשר בשיטת קעקוע אחרות.

כמה זמן זה מחזיק וכמה זה עולה?

כמה זמן מחזיק מיקרו בליידינג שיטת מיקרובליידינג שמתבצעת בצורה הטובה ביותר יכולה ליצור מראה טוב וקבוע לגבות למשך חצי שנה ועד שנה וחצי.
מה העלות? לגבי העלות של עיצוב גבות בשיטה זאת, מדובר על דבר המשתנה בהתאם לבעל המקצוע שבוחרים ובהתאם לאורך ומורכבות של הטיפול.
כמובן שחשוב מאוד שתבחרו את שיר לביא אשת המקצוע הטובה ביותר בתחום על מנת שהתוצאה תהיה שווה את המחיר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם