כאשר נוצר צורך לאטום גג או קיר, אי אפשר להתחמק מזה. גג שאינו אטום כמו שצריך גורם לכך שמי גשמים יחדרו פנימה מה שעלול להרוס את המבנה כולו. כך גם בקירות, אם יש לכם חשש שהקיר אינו מבודד כמו שהייתם רוצים והחום או הקור נכנסים פנימה, עליכם לדאוג לטפל בעניין במהירות האפשרית.

איטום קירות וגגות – מי עושה את זה?

איטום קירות חיצוניים וגגות נכללים תחת הקטגוריה של שיקום מבנים. ושיקום מבנים, אם לא ידעתם, הוא עסק למקצוענים. אז אל תתקמצנו, ואם צריך או שרק נראה לכם שצריך, הזמינו אותם לבצע את התיקונים עבורכם. בחרו רק באנשי מקצוע שמתעסקים בתחום כבר הרבה שנים והם בעלי ותק, ניסיון וידע רב בתחום.

איך יודעים שצריך לבצע איטום מחודש?

הזמן הטוב ביותר לטיפול בבעיות איטום במבנים הוא לקראת סוף הקיץ, כאשר עדיין אין גשם באופק. לא תמיד צריך איש מקצוע בשביל לאבחן בעיות איטום ולעיתים ניתן לגלות את זה לבד. רוצים דוגמה? בבקשה. אם המבנה מתחמם מאוד בימים חמים, זה סימן שהבידוד אינו מספיק איכותי והקירות לא מצליחים לבודד את החום שבחוץ ולמנוע ממנו לחדור פנימה. כך גם בגג, אם יש לכם למשל גג רעפים, תוכלו לשים לב האם יש קרני שמש שחודרות אל תוך המבנה, מה שלמעשה מורה על כך שהאיטום לא טוב.

כמה עולה לאטום קיר או גג?

מחיר לאיטום גג, שיקום קירות או תיקון נזילות בגגות רעפים משתנה מאוד בהתאם לסוג העבודה. אם יש צורך רק לתקן פגמי איטום קלים, המחיר יהיה זול בהרבה לעומת מבנה בו יש צורך לבצע איטום מחודש של הגג או לבודד אותו מאפס כי אין בידוד כלל.