בין אם מדובר בבית בו אתם מתגוררים מזה שנים ארוכות, בדירה חדשה אליה אתם עומדים להיכנס בקרוב או בבית שאתם רוצים להשכיר ומעוניינים להגדיל את דמי השכירות, שיפוץ של בתים ודירות הוא תהליך שכל אחד עובר בהיקפים שונים במהלך החיים. בהתאם להיקף השיפוץ כמובן, מדובר לרוב בתהליך מורכב יחסית וכאשר מדובר בדירות ישנות ובפרט כאלה הממוקמות בירושלים, חייבים לגשת למשימה עם ידע רב כדי חלילה לא להיגרר להוצאות מיותרות או לסיים עם שיפוץ לא מקצועי ולוקה בחסר. על כן, הנה כמה טיפים לבחירת קבלן שיפוץ לדירות ישנות בירושלים.

המלצות

קודם כל חשוב מאד לזכור כי קבלן השיפוצים אחראי בלעדי על התוצאה הסופית. לכן, בחירה מושכלת בקבלן שיפוצים בירושלים היא דבר הכרחי ואין להקל בכך ראש. הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא להתייעץ עם אנשים שעשו שיפוץ שכזה בעיר לאחרונה. כך תוכלו ללמוד לא מעט על תהליכי העבודה, על המחירים הממוצעים לתשלום ועל אופן ההתקשרות עם הקבלן. כמובן שפידבקים חיוביים שתשמעו בהחלט עשויים להצביע על בחירה נכונה.

התרשמות מקרוב

עד כמה שניתן, לכו לראות בעיניים עבודות שביצע הקבלן ואל תסתפקו בתמונות. בקשו ממנו להגיע לבתים אותם שיפץ וכבר לפי התשובה שלו תוכלו לקבל אינדיקציה אם מדובר באדם מקצועי ומנוסה או בקבלן מתחיל. קבלן שבטוח בעבודה שלו ישמח להפנות אתכם לבתים ודירות ששיפץ ורצוי להגיע לדירות בעלות מבנה דומה לשלכם או לכאלה בהן בוצעו עבודות הדומות לאלו שאתם רוצים לבצע.

ניסיון בירוקרטי

חוקי הבנייה בירושלים הם נוקשים למדי ובטח כאשר מדובר בדירות ישנות. על כן מומלץ לבחור בקבלנים ותיקים ומנוסים המכירים את העבודה מול הגופים השונים ובייחוד מול אגף הבנייה והתכנון בעיר. כמו כן, זכרו כי דירות ישנות דורשות הרבה פעמים החלפה ותיקון תשתיות ולכן בחרו תמיד בקבלן שיידע לתת לכם את התמונה המלאה ולא ייחפז לשיפוץ מהיר מדי.

אם תקפידו על הדברים הללו, תוכלו בהחלט למצוא קבלן מנוסה ומקצועי גם בירושלים ותהנו משיפוץ מקצועי ומדירה יפה ומחודשת.