שיער מיותר במקומות בהם הוא אינו רצוי פוגע באיכות החיים ובהחלט מעיב על שגרת החיים. כולנו רוצים להראות נפלא ולהותיר על הרואים אותנו רושם נאות. מסיבה זו מחפשים אנשים רבים פתרון לבעיית השיער העודף אשר מטריד אותם באזורים שונים בגוף. ואכן, אין סיבה להמשיך לסבול, יש דרכים שונות ושיטות שיאפשרו לכם להיפטר מהמטרד וליהנות מעור חלק ונאה ללא שערות מיותרות.

דרכים שונות להסרת שיער

תחום הסרת השיער הינו תחום פעיל אשר מציע מגוון פתרונות ושיטות שונות אשר נועדו לאפשר לכל אחד להיפטר משיער מיותר בכל אזור מגופו. השיטות המוצעות כיום שונות זו מזו בשיטת הטיפול, במהלך הטיפול וכן בתוצאות. כמו כן לכל מקרה לגופו יהיה צורך להתאים את הטיפול הנכון להסרת שיער.

הסרה לצמיתות – שיטות מומלצות

אם בעבר נאלצו אנשים ובעיקר נשים להתמודד עם גילוחים רבים וטיפולי שעווה ממושכים, הרי כיום יש פתרונות נהדרים אשר מאפשרים לכל אחד ליהנות מטיפול מקצועי אשר יאפשר לו להיפטר אחת ולתמיד מהשיער המיותר, וזאת באמצעות טיפול הסרת שיער בפנים ללא גילוח לצמיתות. טיפולים אלו מתבצעים במכוני יופי וטיפוח באמצעות מכשירים מיוחדים אשר פותחו עבור מטרה זו בדיוק. הכלים מבוססים על טכנולוגיות מתקדמות כמו לייזר ו – IPL. טכנולוגיות אלו פוגעות בזקיק השערה ומכאן נובעת ההשפעה על שורש השערה ועל מניעת צמיחה של השערות המטופלות בעתיד.

אזורים שונים וטיפולים שונים

חשוב לציין כי ההתנהגות של השער המיותר משתנה מאזור אחד למשנהו בגופנו. היות שכך חשוב להתאים את הטיפול לאזור בו מבצעים את הטיפול. כמו כן אי אפשר להתעלם מכך שיש הבדלים מבחינת צבע השיער ותכונות נוספות שלו באשר להצלחת הטיפול. מסיבה זו חשוב מאוד להתאים את שיטת הטיפול לכל מטופל בצורה ספציפית – בהתאם למצב בו הוא נתון ולפי פרמטרים נוספים שמשפיעים על קבלת ההחלטה.

כאב ואלחוש

אמנם יש שיטות הסרה שנחשבות ללא כואבות, אבל לצד זאת אי אפשר להתעלם שיש אזורים רגישים אשר הטיפול בהחלט יגרום לכאב. ניתן להיעזר באלחוש מקומי על מנת למזער את הכאב.

קראו על: ניתוח הרמת חזה