המאמר באדיבות https://elements-of-design.org

אתם עובדים קשה אבל זה עדיין לא משפר את המצב הכלכלי שלכם? אתם עדיין לא מצליחים להתייצב מבחינה כלכלית ואתם תוהים מה ניתן לעשות? אם כך, ברור מדוע אתם חושבים על השקעות בשוק ההון. איך עושים את זה בצורה נכונה ולמה זה כדאי? כל התשובות במאמר שלפניכם. 

למה כדאי להשקיע בשוק ההון? 

עוד לפני שנדבר על טיפים שונים להישרדות בעולם הפיננסי ובשוק ההון, חשוב למה, ולמי, זה כדאי. אם אתם לא "גומרים את החודש" ואין לכם כסף לשלם שכר דירה, לא באמת כדאי לכם להשקיע בשוק ההון. לעומת זאת, אם אתם כן עומדים בכל ההתחייבויות שלכם ואם יש לכם קצת כסף בצד, כדאי שתתחילו גם אתם להיכנס לעולם ההשקעות. יש בכך סיכון, אך לא תמיד הוא חייב להיות מקסימאלי. בנוסף, יש בכך פוטנציאל רווח גדול, אז למה שתישאר מחוץ למשחק? 

לקריאה בהרחבה על השקעות בשוק ההון הכנסו לבלוג כלכלה

שימו לב היטב במה אתם משקיעים 

אין ספק שאחד מהטיפים הכי משמעותיים שאפשר לתת להישרדות בעולם הפיננסי ובשוק ההון, הוא לבדוק במה אתם משקיעים. לא כל מניה שווה את ההשקעה שלכם ויש מניות שמראש מוגדרות ככאלה שכוללות סיכונים יותר או פחות גדולים. לכן חשוב להחליט האם אתם מעדיפים לקחת סיכון גדול יותר, כולל האופציה להפסיד יותר, או שאתם מעדיפים לבצע השקעות סולידיות יותר. 

החליטו מראש מה גבולות ההשקעה שלכם 

אם יש משהו שיעזור לכם לשרוד את התנודות של שוק ההון, זה להחליט מראש מה הגבול שלכם. באיזה שלב אתם יוצאים, מתי אתם מפסיקים להשקיע והאם אתם "הולכים על כל הקופה". חשוב לתת את הדעת על כל הפרטים האלה מראש, כי זה יעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות בזמן אמת. 

אולי יעניין אותך גם מאגרי תמונות מומלצים