לאורך השנים אנו רוכשים מתנות בכל מיני מצבים. מתנות לאמא ואבא, מתנות לאחים, מתנות לחבר שמתחתנת, מתנה לאחות שילדה תינוק חדש, מתנה למעבר דירה של הקרובים לנו, מתנת יומולדת לילדים בגן של הילד שלנו ועוד ועוד… למעשה, אם ננסה לחשוב לרגע כמה זמן, אנרגיה, מחשבה וכסף אנחנו מוציאים על מתנות בשנה, נגלה שמדובר במשהו שתופס חלק די גדול בחיים שלנו. סוג מסוים של מתנות נקרא גימיקים. למעשה, מדובר במתנות בסטייל, מתנות מצחיקות שיש להן איזושהיא אמירה מסויימת. שאנחנו רוכשים לאדם מתנה שהיא גימיק, אנחנו רוצים לעורר בו רגש, אנחנו רוצים לרגש אותו, לשמח אותו או אפילו להצחיק אותו.

באילו מצבים מתאים לרכוש מתנה שהיא גימיק?

קודם כל, כשיש לכם מערכת יחסים טובה ואיכותית עם אותו אדם. למשל, אם האח הקטן שלכם מתגייס ואתם רוצים לגרום לו שמחה בלב, תוכלו לרכוש לו מתנה שהיא גימיק כמו צווארון מסז‘ עם רמקול שהוא יכול להקשיב למוזיקה בסוף יום עמוס של טירונות או קורס. 

אם בא לך להצחיק את החבר שלך, תוכלי לרכוש לו בוקסר עם איזה משפט מגניב או הדפס של סופר מן. עוד רעיון מדליק למתנה שהיא גימיק הוא עבור אנשים שיושבים לא מעט זמן בשירותים ואז אפשר לקנות להם תעסוקה לשירותים כמו סל לקלוע כדורים בזמן האקט:) אם יש לכם ילדים קטנים שהם קצת בררנים באוכל, תוכלו לרכוש להם חותכני צורות ולהפוך את האוכל שלהם לחיות מדליקות. בקיצור ולעניין מתנה שהיא גימיק אפשר לקנות לחבר שמתחתן, לקולגה שעוברת למקום עבודה אחר ולכל אחד שיש לו קצת חוש הומור ומבין עניין. מתנה שהיא גימיק תמיד כייף לקבל! 

בקרו באתר שלנו: https://www.tengift.co.il/