עד לפני שנים לא רבות, ידענו כי קניות ברשת זה בעיקר – אמזון. זו הייתה עובדה ברורה ולא הו אנשים שניסו להתווכח איתה. ברור שלא קמו מתחרים ולא היו אנשים שניסו לפתוח חנות דומה כי זה לא היה נראה בכלל משהו אפשרי או מציאותי.

אך עם הזמן, קמו להם הרבה מאוד חנויות אינטרנט ובכל תחום כמעט יש לנו היום אפשרויות שונות שלמכירות מקוונות וחנויות המציעות את שירותיהן לציבור באמצעות הרשת.

בועז דקל – כך קונים היום מוצרי תינוקות

את זה בדיוק מציע כיום בועז דקל. הוא מציע את האפשרות של רכישת מוצרי תינוקות כמו גם צעצועים מותאמים לתינוקות על פי הגיל שלהם כאשר כל אלו נמכרים באמצעות הרשת. כך למעשה יכול היום כל הורה לשבת בביתו ולצאת למסע קניות ווירטואלי ברחבי הרשת ולקנות מוצרים שונים או צעצועים לתינוק כאשר כך ההורה לא צריך להיטלטל בדרכי עם הילד או התינוק והוא אף יקבל אליו את המוצר עד הבית או אל סניף הדואר הקרוב לביתו.

לא קונים בכל מחיר

כל זמן שלא היו לנו הרבה חנויות שמכרו ברשת, ידענו שאנחנו החולה החלשה בכל הסיפור הזה ואנחנו נאלצים לשלם את המחיר עבור המוצר ועבור השירות בלי שתהיה לנו כל אפשרות להתמקח.

אך כיום, כאשר יש כל כך הרבה אפשרויות וכל כך הרבה חנויות אשר מציעות כולן את השירות הזה של מכירה ברשת כך שכל אחד יכול לסייר סיורים ווירטואליים ברחבי הרשת, לבקר בחנויות, לבדוק מחירים, לראות ולהתרשם מכל מה שמציעים באתרים הללו וכך למעשה לבחור במוצר הנבחר ובמחיר הכי טוב והכי מתאים כיס.

אז מי אמר שאמזון היא בלעדית? זה הזמן להכיר את אמיגו של בועז דקל.