אם יש בבעלותכם רכב ישן, וודאי אתם חווים על בשרכם את כל ההוצאות הכרוכות בכך. נוסף לכל התקלות המכניות שיש לרכב כמעט כל חודש, אתם משלמים כסף רב על צריכת הדלק שלו. כידוע, רכבים ישנים צורכים יותר דלק, וזאת בגלל שהם כבר ישנים ושחוקים וההנעה של כל מכלול החלקים והרכיבים של הרכב הישן דורשים מאמץ גדול יותר. ככל שהרכב מתאמץ יותר, כך הוא צורך דלק רב יותר.

כדי שלא תצטרכו להתמודד עם ההוצאות הכספיות הגדולות האלו, מומלץ לשקול למכור את הרכב הישן לחברה המעניקה שירות פירוק רכבים.

שירות פירוק רכבים

שירות פירוק רכבים נועד לרכבים ישנים, או חדשים, שאינם בשימוש בגלל תקלות מכניות או שעברו תאונה קשה וכתוצאה מכך הרכב אינו בר תיקון. שירות פירוק רכבים נותן מענה לאנשים שיש בבעלותם רכב שאינו עובד יותר, או גורם ליותר מדי הוצאות בגלל תקלות, כך שהם בעצם יוכלו להרוויח מהרכב הלא שימושי שיש ברשותם.

יתרונות מכירת רכב לפירוק רכבים

כאשר מוכרים את הרכב לחברה המעניקה שירות פירוק רכבים, ניתן ליהנות מחיסכון בהוצאות על רכב ישן שמצריך טיפולים רבים, או רכב שגורר קנסות רבים מהעירייה בגלל העמדתו בחניית הרחוב מבלי יכולת לזוז.

בנוסך לחיסכון ממנו ניתן ליהנות בכך שנפטרים מהרכב, אנו יכולים גם לקבל רווח כספי על המכירה של הרכב לברת פירוק הרכבים. פירוק רכבים מאפשר לפרק את חלקי הרכב השונים בצורה מקצועית, כך שאותם חלקים יוכלו להימכר אחר כך לחברות שונים המוכרות חלקי חילוף לרכב, או לחברות מחזור העושות שימוש חוזר בחלקים השונים.

כיצד בוחרים חברת פירוק רכבים

קיימות בארץ מגוון חברות המעניקות שירות פירוק רכבים. כיצד תדעו במי לבחור? ראשית כל העדיפו חברה אמינה ומוסמכת לכך מטעם המדינה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שהרכב הישן באמת יפורק לחלקים ולא יעשו בו שימוש שלא כחוק.

בנוסף, בחרו חברה המעניקה לכם שירות גרירה ושינוע הרכב שלא עובד עד למגרש הפירוק כחלק מהשירות שהיא מציעה, ולא אתם תצטרכו לשלם על שירות הגרירה.