פריוריטי היא אחת מהתוכנות העסקיות הפופולריות, הגמישות והנוחות ביותר לשימוש. אך זה לא מספיק על מנת להגדיר עד הסוף מה זה פריוריטי. בראש ובראשונה מדובר בתוכנה שמכסה תחת קורת גג אחת את כל עולם התוכן העסקי, עם ממשק מאוד נגיש, ברור וידידותי לשימוש. היא יכולה להחליף ממשקים אחרים ונפרדים – במערכת אחת כוללנית. 

תוכנה מבוססת מודולים 

אפשר לומר מה זה פריוריטי בכמה וככמה דרכים. דרך טובה להבין היא להציג את המודולים השונים והנפרדים שנכללים בפנים. המודולים ההלו רלוונטיים הן לעובדי החברה מן השורה והן עבור מנהלים (עד הרמה הבכירה ביותר). המודלים כוללים נושאים בניהול חשבונות, תמחיר, הצעות מחיר, לוגיסטיקה. התוכנה מכסה נושאים של ניהול מלאי ושירות, משאבי אנוש ובקרות איכות, ניהול מחסנים והפקת דוחות למנהלים ועוד הרבה יותר.  

כל המידע העסקי במקום אחד

לחובבי השפה הניהולית אפשר להסביר מה זה פריוריטי על ידי לא מעט ראשי תיבות שיספרו את כל הסיפור למביני דבר. אפשר לומר שזו תוכנת ERP. אפשר לומר שזו תוכנת CRM. אבל הרבה יותר נוח להדגיש כי מדובר במערכת שבה כל המידע העסקי מרוכז במקום אחד. המערכת בנויה כך שכל חברה, בתעשייה, בשירותים או בענף מסחרי, יוכלו לעשות בה שימוש. היא כוללת דש בורד אינטואיטיבי, הצגת נתונים בשלל רזולוציות, אפשרות הצגת חתכים, מידע תקופתי ושלל מדדי יעילות תפעולית או עסקית.

מערכת לייעול תהליכים  

המערכת הזאת תומכת גם בניהול תהלכים. כל ארגון יוכל לבנות תהליכים משלו ולהגדיר לתוכנה צעדים לביצוע, ברגע ששלב מסוים בתהליך מתחיל או נגמר. באופן זה אפשר לייעל תהליכים פנים ארגוניים כגון העברת אישורים בין מורשי חתימה, קליטת חומרי גלם בתהליכי ייצור ועוד ועוד. 

אולי יעניין אותך גם פריוריטי מסחרית