מי שרוצה להתנסות בעונג עילאי וביותר אפשרויות מבחינת אורגזמה והעצמתה, כדאי שיכיר את הדרך לענג את הגוף באמצעות חדירה אנאלית. גברים וגם נשים: מוצאים כי חדירה אנאלית משפרת מאד את חיי המין והופכת אותם למעניינים יותר. כדי לבצע את החדירה באופן הדרגתי ובטוח רבים בוחרים מוצר שידוע בשם: פלאג אנאלי. אבל מה צריך לדעת על אביזר מין זה? כל הפרטים בהמשך.

גברים ונשים בכול רחבי העולם אוהבים להתנסות בכל מה שנודע לעינוג הדדי או עצמי. אחת הדרכים לעשות זאת ולהגיע למקסימום ריגוש קורית בדרך כלל דרך עינוג נקודות מסוימות בגוף כמו נקודות באזור הדגדגן, נקודת הג'י אצל הגבר ונקודות אחרות שנמצאות במסתרי הגוף כמו למשל בפי הטבעת.

מי שרוצה להתנסות בחדירה אנאלית אל פי הטבעת כדי לגלות עונג מושלם – יכול לעשות זאת באמצעות בחירת אביזר מין מושלם, הלוא הוא פלאג אנאלי.

מה מספק הפלאג?

פלאגים אנאלי הוא מוצר גמיש שיש לו מגע קטיפתי מלטף ונעים. המוצר עשוי בדרך כלל סיליקון רפואי שהוא סוג של גומי גמיש שמדמה בצורה נכונה את המגע האנושי. פלאגים אנאליים מספקים לנשים וגברים את היכולת להנות מחדירה הדרגתית ללא סיכונים.

כיום אפשר לבחור מגוון רחב של פלאגים החל מכזה באורך של 11 ס"מ עד לפלאגים בצורת חרוזים ובעיצובים שונים להחדרה הדרגתית. בקטלוגים של חנויות סקס און ליין תמצאו פלאגים רכים וגמישים שמתאימים גם לגברים וגם לנשים.

באמצעות שימוש בפלאג אנאלי, רבים יכולים להנות מחוויה של חדירה אחורית ובכך לצאת לדרך בכל הנוגע לעינוג עצמי או זוגי מושלם!

לעוד מידע ואביזרים נוספים, בקרו באתר של סופרטויז אביזרי מין