העיר הגדולה הפכה כבר מזמן לאחד היעדים המבוקשים למגורים, זאת בשל העובדה שהיא טומנת בחובה שלל אפשרויות תעסוקה ובאופן כללי, היא מעניקה תמורה לתושביה. איך תבחרו דירה לרכישה בתל אביב? להלן מספר דגשים:

בצעו חיפוש באמצעות מספר אפיקים

על מנת למצוא את הדירה האידיאלית ביותר בעבורכם, חשוב לבצע חיפוש יסודי בכל אפיקי החיפוש הרלוונטיים, החל מאתרי נדל"ן ועד לקבוצות פייסבוק מקומיות. כמו כן, כדאי לאתר פרויקטים חדשים בתל אביב באמצעות מומחים שעוסקים בתחום הנדל"ן, כך תוכלו להכיר את מלוא האפשרויות שעומדות בפניכם, ולקבל החלטה מושכלת.

חנייה בטאבו

זה לא סוד שישנה מצוקת חנייה בתל אביב, ולכן, אם אתם מתניידים באמצעות רכב, מוטב לחפש דירה עם חנייה בטאבו, או לחלופין, לרכוש דירה באזור שלא מאופיין במצוקת חנייה קיצונית. וודאו זאת לפני החתימה על החוזה.

כיוון הדירה

חשוב לבדוק את כיווני האוויר של הדירה בטרם הרכישה, ולוודא שהדירה מאווררת. כמו כן, העדיפות היא לדירה עם שני כיווני אוויר, ואפילו שלושה. זה משפיע על איכות החיים באופן ניכר, וככל שיהיו יותר כיווני אוויר, כך יהיה יותר אוויר טבעי בבית. כדאי לקרוא על כך לעומק, ולהבין אילו כיווני אוויר יהיו אידיאליים יותר בעבורכם (צפוני, דרומי, מערבי או מזרחי).

סביבת המגורים

אלמנט נוסף שחשוב לשקול הוא סביבת המגורים. האם בקרבת הנכס יש פארק לילדים? האם יש מסלול נוח לביצוע פעילות גופנית? האם אתם מתגוררים סמוך למרכזי קניות? ובכן, נוסף לאלה, כדאי לבחון גם את הכבישים שממוקדים בסביבת הנכס, ולוודא שלא מדובר בכבישים סואנים או כאלה המאופיינים בפקקים מרובים.

קרבה למקום העבודה ובתי הספר

הדירה שתבחרו חייבת לשרת אתכם לא רק מבחינת הנראות שלה, אלא גם בנוחות ההגעה לבתי הספר ולמקומות העבודה, בין אם אתם מתניידים בתחבורה ציבורית ובין אם מתניידים ברכב פרטי. נסו לחפש דירות שמאפשרות לכם להגיע למקומות העבודה ולבתי הספר בקלות, ובפרק זמן סביר.

 

לפני שחותמים על חוזה הרכישה, חשוב לברר את כל הפרטים הנ"ל על מנת לוודא שהדירה מתאימה לצרכיכם באופן המיטבי. אל תהססו להתייעץ עם מומחי נדל"ן, משום שהם יוכלו לסייע לכם באופן ניכר. בהצלחה!