מצברים עד הבית היא שיטה נוחה ביותר עבור כל נהג שנתקע עם הרכב ללא יכולת התנעה, עקב העובדה שהמצבר חדל לתפקד.

יתרונות בולטים של שיטת מצברים עד הבית

  1. בשיטה זו הנהג נשאר בחניון, ליד הבית, ליד המשרד או בכל מקום אחר וממתין לאיש השירות. כך הוא לא צריך לנסוע עד המוסך ולבזבז שעות, בהמתנה לגרר ובהמתנה ארוכה עד שהרכב יהיה מוכן לשימוש. 
  2. כשהטכנאי מגיע עד הבית, בעל הרכב חוסך כסף כיוון שהוא משלם לו במקום עבור המצבר ועבור השירות. לעומת זאת אם קיים צורך להגיע למוסך, משלמים כסף לגרר ולאחר מכן למוסך עבור המצבר החדש כך שבסך הכול הכללי, ההוצאה הכספית היא הרבה יותר גדולה. 
  3. כשהמצבר לא תקין, ההמלצה היא לא לנסוע עם הרכב כיוון שקיים חשש שהנסיעה הזו אינה בטוחה, הרכב עלול להיתקע במהלך הנסיעה. קיים סיכון רב במיוחד אם הרכב נמצא בכביש שיש בו כמה מסלולים והוא נתקע באחד מהם ללא יכולת לנוע לכאן או לכאן . החשש הוא שרכב אחר שנוסע במהירות ייתקע בו.

לעומת זאת כשמדובר בשירות עד הבית, לא לוקחים את הסיכון המיותר הזה וממתינים בחניון לאיש השירות.

  1. הטכנאים מחליפים הרבה מצברים ברחובות, עם השנים הם צברו ידע ומיומנות רבה. לכן הם משווקים ומתקינים רק מצברים מובילים באיכותם, שהוכיחו לאורך שנים את יעילותם בכך שהם שרתו את הנהגים לאורך תקופות ארוכות ולעיתים קרובות גם בתקופות שהן ארוכות יותר משנת האחריות שמעניקים היצרנים.
  2. מדובר בשיטה שהיא מהירה מאד והשימוש בה חוסך זמן רב לנהג, זו הסיבה שמרבית הנהגים אינם מגיעים כלל למוסך לצורך החלפת מצבר.