כשיש לנו בעיות שונות בגוף אנחנו בדרך כלל מחפשים פתרון שונה לכל אחת מהן. אבל מה אם היו אומרים לכם שיש חומר אחד ספציפי שיכול לטפל ולהקל על מגוון רחב מדי של תופעות רפואיות ומצבים קליניים? יכול להיות שלא ממש הייתם מאמינים, אבל שווה לדעת שזה בדיוק מה שעושה שמן עץ התה. אם עדיין לא שמעתם עליו שווה לדעת שמדובר בצמח שמקורו באוסטרליה ושלשמן שמפיקים ממנו יש הרבה מאד סגולות רפואיות והוא יכול לעשות דברים נפלאים בהחלט. הנה כמה שימושים לשמן עץ התה שלא בטוח שהכרתם עד כה.

טיפול בשפעת וצינון

באופן כללי חשוב לדעת שיש מגוון מוצרים מהצמח הזה במינונים שונים ומזנים שונים ושכדאי לעבור על סקירת מוצרי שמן עץ התה באתר ויטה פלוס על מנת להכיר שימושים שונים, אבל באופן כללי התכונות דומות. כך למשל לשמן עץ התה יש תכונות אנטי דלקתיות ועל כן הוא יכול בהחלט להקל במקרים של שפעת וצינון, סינוסיטיס, דלקת גרון ודלקת שקדים, דלקות במעיים ובקיבה וכן הלאה.

אנטי פטרייתי

כמו כן חשוב לדעת כי שמן עץ התה הוא חומר אנטי פטרייתי במהותו וככזה הוא נלחם ביעילות רבה בפטריות מסוגים שונים. יש תכשירים ספציפיים שמטרתם לטפל בפטרייה המופיעה על הציפורניים ותכשירים מעולים הנלחמים בפטרייה וגנילית. ההמלצה לטיפול טוב ויעיל היא שימוש יומיומי במשך תקופת זמן ארוכה יחסית.

אקנה

שמן עץ התה נמצא יעיל גם בטיפול באקנה ובפצעונים וזאת בזכות התכונות האנטי דלקתיות שלו. מדובר בחומר מצוין באופן כללי לשימוש בעור ומשתמשים בו גם להזנת עור הקרקפת. חשוב מאד לזכור שבכל המקרים כדאי לקנות תכשיר ייעודי מוכן מראש ואם אתם קונים שמן טהור, עליכם לרכוש גם שמן נשא לדילול בגלל שמדובר בשמן חזק מאד שאין למרוח ישירות על העור.

הרחה והקלה על הנשימה

לבסוף, תוכלו בהחלט להשתמש בשמן עץ התה דרך אדים של מים רותחים (טיפה או שתיים יספיקו) מה שיכול במקרים מסוימים להקל על הנשימה ולפתוח את תעלות הנשימה והאף.

בהחלט שווה לנסות, כמובן לאחר התייעצות עם הרופא שלכם.