קייטרינג לאירוע קטן בבית, נראה כמו הדרך המושלמת לחגוג, לכבד את האורחים בארוחה טובה וגם הדרך הקלה ביותר. האוכל מגיע מוכן ואתם צריכים רק להגיש אותו. ישנם חברות אפילו שיציעו לכם סכו"ם מלא, ככה שאפילו לשטוף כלים אחר כך לא תצטרכו.

כמובן שעליכם מוטלת החובה לבדוק את איכות האוכל של אותו קייטרינג ואת הטעם של המאכלים, אבל אחרי שבדקתם, זו אמורה להיות חוויה מושלמת. אולם עדיין, תופתעו לגלות שיש הרבה טעויות שאפשר לעשות בהזמנת קייטרינג לאירועים קטנים בבית וכדאי להימנע מהן. המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך להימנע מטעויות בבחירת קייטרינג לאירוע קטן?

אחד הדברים שהכי חשובים לכם כמארחים, וזה די מובן, זה שלא יהיה חסר כלום, אבל הרבה מעבר לכך. אתם רוצים לתת לאורחים תחושה של שפע, ששום דבר לא נגמר ויש כל כך הרבה סוגים. זה מעולה וזה מעיד עליכם כמארחים ברמה גבוהה.

אבל, הטעות שיכולה להיעשות בשלב הזה היא להביא כל כך הרבה סוגים של מאכלים שאין קשר ביניהם, כך במקום שזה יעיד על השפע, זה יכול ליצור תחושה לא נעימה אצל האורחים. כשיש מאכלים לא קשורים, קשה לערבב טעמים פיקנטיים למשל עם מתוק, ככה שהרבה אוכל ייזרק פשוט כי היה קשה לשלב בין הסוגים.

טעות אחרת נפוצה היא לסמוך על המלצות של חברים בנוגע לטעם האוכל של אותו קייטרינג שאתם רוצים להזמין ממנו. כמו שאתם בוודאי יודעים שעל טעם וריח אין להתווכח, וזה שחברים שלכם אהבו את הטעם של המאכלים שלהם, לא אומר שגם באירוע שלכם זה מתאים. לכן, כדאי לבוא ליום טעימות מראש ולהחליט בעצמכם האם זה מתאים לכם. ראו לדוגמה שף פרטי לאירוע!