הטכנולוגיות שמאפשרות כיום להשתמש בעדשות מגע כדי להתמודד עם בעיות ראיה מורכבות, הן טכנולוגיות יחסית מתקדמות. לצד היכולת לשמור על תנאי היגיינה ועל ראייה בחדות מושלמת, יש גם אפשרות לבחור עדשות מגע שמשפרות את המראה שלכם מול המראה. למשל, על ידי הזמנת עדשות מגע עם צבע לעיניים. בעבר זה היה רק עניין של תחפושת לפורים. אבל היום מדובר על שילוב שבין עדשות ראייה לבין עדשות מגע עם צבע, ואתם יכולים לבחור בדיוק את העדשות שאתם רוצים על בסיס הידע והניסיון של אנשי המקצוע שעוסקים בתחום. אז איך באמת אתם יכולים לבחור לעצמכם עדשות מגע עם צבע? הנה לכם כמה טיפים ממש טובים.

ארבעה טיפים לבחירת עדשות מגע עם צבע

בשביל לבחור עדשות מגע עם צבע אתם צריכים:

  1. להבין האם אתם רוצים רק עדשות מגע עם צבע או שאתם מעוניינים גם בעדשות מגע שישפרו את איכות הראייה שלכם. הזמנת עדשות מגע עם מספר דורשת קצת יותר זמן ולפעמים מדובר על ייצור בהזמנה אישית.
  2. להבין מה הוא העובי של העדשה, והאם היא יכולה להיות נוחה בשבילכם. ככל שהעדשה עבה יותר, כך אתם תרגישו אותה בתוך העין שלכם וזה יכול להיות לא פשוט להתרגל לקיומה של העדשה.
  3. להבין מהו הצורך שלכם בעדשה ואיך להתאים את הצבע למראה פנים או לשימוש. אם מדובר על עדשות קבועות אז אתם רוצים לבחור עדשה שמשתלבת עם מבנה הפנים שלכם ויוצרת עיניים במראה טבעי יחסית.
  4. לבחור עדשות בעלויות נוחות, אשר יתאימו לטווח המחירים שאתם יכולים להרשות לעצמכם לשלם ויאפשרו לכם לבצע הזמנה חוזרת של העדשה, בלי כל בעיה.