נכון לשנת 2021 כמעט ואין אירוע ללא בר אלכוהול מעוצב הממוקם במקום אטרקטיבי באירוע הפרטי. במאמר זה נרחיב אודות היתרונות של השכרת בר מסוג זה באירועים פרטיים. קריאה נעימה.

יתרון 1 – ניידות בר אלכוהול

ניתן לשכור שירות בר אלכוהול לכל אירוע פרטי בו מעוניינים ולמקם את הבר במיקום המתאים למתחם בו עורכים את האירוע. הבר נייד ולכן אין בעיה. ניתן לבנות אותו בכל מקום ולאחר מכן לפרק אותו. פעמים רבות אנשים מחליטים על אירוע פרטי בחוף הים או במקומות מיוחדים אחרים בטבע וניתן לבנות את הבר בכל מקום בו מעוניינים.

יתרון 2 – התאמה סגנונית של בר אלכוהול לאירוע

 נכון להיום יש אפשרות לבחור את אותו בר אלכוהול המתאים לסוג האירוע הפרטי וצרכים של המוזמנים לאותו אירוע. ניתן לבחור בר בסגנון כפרי, בר קלאסי, בר המתאים למתחמים פנימיים או חיצוניים ורשימת האפשרויות עוד ארוכה. הבר מהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב של האירוע.

יתרון 3 – גמישות התאמת משקאות

בר אלכוהול לאירועים פרטיים יכול לכלול משקאות תוצרת הארץ, משקאות תוצרת חו"ל, בר המשלב משקאות תוצרת ישראל וחו"ל. בר המשלב לא רק אלכוהול אלא גם משקאות חמים, כמו למשל אספרסו. בר המשלב קוקטיילים ועוד. הבחירה היא שלכם בהתאם לאירוע הפרטי אותו אתם מתכננים.

יתרון 4 – מקצועיות בלתי מתפשרת

השכרת בר אלכוהול לאירועים פרטיים כוללת צוות מקצועי של ברמנים/בריסטות בעלי ידע רב בתחום הכנת משקאות אלכוהולים (כולל קוקטיילים). כך שאינכם צריכים להתאמץ כלל. הבר מגיע עם הצוות המקצועי שלו ומשרת את קהל המוזמנים באדיבות ומקצועיות עד סיום האירוע.

לסיכום, קיימים יתרונות רבים בהשכרת בר אלכוהול לאירועים פרטיים, מבחירת אותו הבר המתאים ביותר לתקציב האירוע אותו מתכננים להפיק ועד בחירת הגודל וכמות הברמנים אשר ישרתו את קהל האירוע הפרטי. למידע נוסף דרים טים בר