שיניים יפות הן חלק מהחיוך המושלם שלנו. לא לחינם משקיעים אנשים רבים בשיקום השיניים וביצוע שתלים. אבל זה לא רק המראה – גם הנוחות, הדיבור והאכילה מושפעים בצורה ישירה ממצב השיניים. אז אם גם אתם מתמודדים עם מצב בו השיניים שלכם לוקים בחסר. ויש לכם שיניים שנשרו, ניזוקו עד כדי מצב של אי יכולת לתקנן וכדומה, אין זה כי אם השתלות שיניים בחיפה זה הטיפול שיוכל להציל את המצב.

השתלות שיניים, במה דברים אמורים?

המושג השתלת שיניים כולל בתוכו מגוון סוגים של טיפולים עבור השלמת השיניים ויצירת מראה מושלם וטבעי ככל האפשר בחלל הפה. הטיפול עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו גם בחומרים מיוחדים אשר מטרתן היא אחת – להשלים את המראה של השיניים ולגרום לפה של המטופל להראות טבעי ומושלם. מהלך הטיפול משתנה ממטופל אחד למשנהו, וזאת בהתאם למצב הנוכחי של השיניים בפה כמו גם לפי חומרת הנזק והמטרה לשמה מבצעים את ההשתלות ואת שיקום הפה. אך תמיד יהיה צורך למצוא נקודת עיגון אשר אליה יוצמדו השתלים. כמו כן יחתרו תמיד למצוא את הגוון הרצוי והטבעי ביותר על מנת להשיג תוצאה מיטבית.

לבחור מומחים בתחום

היות שמדובר בתחום מורכב שדורש הרבה מאוד יכולות מקצועיות לצד מיומנות והבנה, חשוב כל כך לבחור מרפאת שיניים מובילה בענף ספציפי זה. במרפאה זו יציעו לכם, המטופלים, את הטיפול המתאים לפי המצב הנוכחי של הפה שלכם. זה כולל בדיקה יסודית של הפה והחניכיים, בדיקת מצב השיניים ועוד. בהתאם לממצאים אלו יוחלט על אופן הטיפול, על השלבים השונים וכן על הפעולות הנחוצות עבור השגת תוצאות טיפול מיטביות. חשוב לציין כי לקראת השתלות שיניים בחיפה יש להתייחס לאחריות שמספק המטפל לאיכות הטיפול ולתוצאות שלו.