הסנטר הוא איבר בעל תפקיד חשוב בעיצוב הפנים שלנו. ולהסביר על תפקיד הפנים בהופעה שלנו מסתבר שאין צורך. אז כן, הסנטר לפעמים מקבל מבנה לא יפה, הוא צובר עודפי שומן ומכפיל את עצמו למורת רוחנו. יש אפשרויות לנסות בכה ובכה. אבל קיימת גם אפשרות טיפולית שנקראת עיצוב סנטר. מדובר על טיפול ייעודי אשר מאפשר לנו להסיר את מה שמיותר, ולעצב את הסנטר בדיוק כמו שאנחנו רוצים שהוא ייראה.

מהו הטיפול, ובמה הוא כרוך?

עיצוב סנטר הינו טיפול אשר חותר לשנות לטובה את המבנה הנוכחי של הסנטר, ולשוות לו את המראה הרצוי והמתאים. לרוב הוא יומלץ למטופלים שלא מרוצים מהמראה שלהם, כאשר הסנטר הוא זה שפוגע במבנה הפנים. במהלך השנים הסנטר נוטה לצבור עודפי שומן, ותופעת הסנטר הכפול הינה תופעה מוכרת ולא נעימה. טיפול ייעודי נועד להסיר עודפים ולעצב מחדש את הסנטר. עד לתוצאה הרצויה בה הסנטר משרת את ההופעה הכללית של המטופל, והוא נראה נהדר לפי רצונו וטעמו.

אל מי לפנות עבור עיצוב סנטר?

במידה ואתם רוצים לעצב את הסנטר שלכם, אם אתם לא אוהבים את הכפלים שהוא לא מצליח להסתיר תחתיו, אם אתם מקווים שיש לכם סיכוי טוב להראות הרבה יותר טוב – כדאי לכם לפנות אל מומחה לכירורגיה פלסטית. מדובר על גורם טיפולי שעושה שימוש בכלים טיפוליים מתקדמים במטרה לקדם את האסתטיקה של המטופלים שלו. הטיפולים כולם מתבצעים על פי נהלים ברורים, והם מוגדרים כבטוחים לחלוטין. הטיפול מתחיל באופן מתוכנן לאחר תיאום ציפיות והגדרת מטרות – זאת כדי להוביל את המטופל לתוצאה הרצויה עליו הוא חולם. והתוצאה? מראה מעוצב וסנטר הולם שמשלים את המראה ותורם את חלקו למבנה הפנים.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ פנו אל ד"ר רונן גלזינגר