כאשר אנו חושבים על מזון לכלב החשיבה שלנו הופכת להיות מצומצמת וכל מה שעולה בראשנו הוא בונזו. למעשה ישנו מגוון רחב של סוגי מזונות לכלבים כמעט בכל חנות מוצרים לבעלי חיים אשר יכולים להיות גם בריאים וגם טעימים וכל שעלינו לעשות הוא פשוט להכיר אותם. מזון לכלב הינו תנאי הכרחי על מנת לשמור על מצב הרוח החיוני והטוב שלו וכמובן גם על תפקודו. כלב אשר אוכל מזון מגוון ועשיר הינו כלב שמח וחיוני, בדיוק כמו בן אדם ולכן זהו בדיוק הזמן להתחיל להשקיע במזונו של הכלב שלכם.

סוגי מזונות לכלב

ישנם מגוון רחב של סוגי מזונות טעימים ובריאים לכלב אשר כל אחד מהם מכיל ויטמינים רבים אשר עוזרים לשמור על בריאותו ועל תפקודו במהלך היום יום. השקעה במזון הינה ללא ספק השקעה בכלב שלכם. חלק מהמזונות הטובים ביותר עבורו הינם:

מזון לגורים– גורים קטנים זקוקים למזון שונה מאשר כלבים גדולים וחסונים. הם רגישים יותר ולכן גם זקוקים למזון רב יותר בניגוד לכלבים בוגרים אשר מסתפקים במספר מועט של ארוחות ביום. ככל שהכלב גדל כך הוא פחות זקוק לאוכל. תקופת הגדילה של הכלב אורכת 12 חודשים.

חטיפים לכלבים– קיימים מגוון רחב של חטיפים לכלבים אשר מיועדים לעשות מגוון רחב של פעולות ביניהן לעזור להם לנקות את שיניהם. החטיפים כוללים מזון בריא ואיכותי כגון שיבולת שועל, הודו, דלעת ועוד.

עצמות– עצמות הינן המזון המוכר ביותר עבור כלבים. במקרה ואתם מחפשים אחר עצמות תוכלו לרכוש מארזים מוכנים שלהם במגוון רחב של מקומות. העצמות מיועדות ללעיסה ומאפשרות לפיו של הכלב לעסוק במשהו.

בונזו– בונזו על כל גווניו ורבדיו הינו אוכל לכלבים המוכר ביותר עבור כלבים. ניתן למצוא אותו במגוון רחב של שילובים וטעמים.