נהיגה בשכרות נחשבת לעבירת תנועה חמורה אשר תוצאותיה משמעותיות. נהג עלול לגלות כי רישיונו נשלל למשך שנתיים ורכבו הוחרם למשך חודש ימים. כן, אין ספק שהמעשה חמור וגם התוצאות שלו חמורות בהתאם. זה בהחלט הגיוני – המטרה הינה להרתיע נהגים מלעלות לרכב אחרי שהם שותים. למרבה הצער יש לא מעט מקרים בהם נהגים עלו למרות השתייה לרכב והם נוהגים חרף העובדה שהאלכוהול תוסס בגופם.

נתפסתם, מה הלאה?

במידה ונהג נתפס נוהג בשכרות חשוב לזכור כי אמנם המעשה חמור, אך במקרים רבים ניתן להקל על העונש. שופטי תעבורה מתייחסים לעבירה בכל חומרת הדין. אך למעשה ניתן למצוא דרך להקל על העונש. כיצד? באמצעות עורך דין נהיגה בשכרות. עורך דין זה הינו מומחה שמציע ליווי והכוונה לנהג שעומד לדין. התפקיד של עורך הדין היא לייצג את הנהג הנתבע, מעבר לכך – לנסות להקל על חומרת העונש שלו ולהפחית את התוצאות החמורות של המעשה אשר הוא ביצע.

מיהו עורך דין נהיגה בשכרות מומלץ?

כדי לקבל ייעוץ מקצועי וליווי יעיל של עורך הדין חשוב לבחור עורך דין מקצועי ומנוסה מאוד. זאת על מנת להבטיח כי יש לו את מלוא הידע הרלוונטי ואת המיומנות הנדרשת על מנת להפחית את חומרת העונש אשר הנהג יקבל בגין נהיגה בשכרות. נכון להיום יש לא מעט עורכי דין שמתהדרים בסיפורי הצלחות מזהירים. הם מתארים מצבים בהם נהגים הורשעו והועמדו לדין בגין נהיגה בשכרות. אך הודות לליווי המקצועי של עורך הדין העונש שהם קיבלו בסופו של דבר היה מופחת משמעותית. הווי אומר שאם אתם מתמודדים עם סיטואציה כזו, צרו קשר עם עורך דין נהיגה בשכרות כדי להקל על העונש.

 

אולי יעניין אותך גם מידע על נהיגה בשכרות לנהג צעיר