איפה אפשר לקנות תיקי ילדים איכותיים

מחקרים רבים מוכיחים כי כ-70 אחוז מהאוכלוסייה סובלת מכאבי גב בשלב מסוים בחיים. בעיות גב רבות שצצות בגיל מבוגר מתחילות כבר בגיל צעיר כאשר נושאים על הגב תיק, ילקוט או תרמיל כבד. ילדי בית הספר סוחבים יום יום על גבם תיק כבד שמכיל בתוכו את מה שהם צריכים ליום הלימודים. עובדה זו עלולה לייצר לילד בעיות גב בעתיד. ולכן חשוב מאוד להקפיד לרכוש עבור הילד תיק איכותי, תואם לממדיו הקטנים וכזה שישמור עליו מפני בעיות גב עתידיות.

דגשים חשובים בתיקי ילדים

  • לפני הכול, איכות. יש להקפיד על קניית תיק בחנות כמו Toosh Kids שמוכרת תיקים איכותיים מחברות מצוינות ושמות דגש על בחירה בבדים טובים, תפירה מעולה ורוכסנים חזקים
  • חשוב מאוד שהתיק יהיה עשוי מבד כביס. שיהיה ניתן לכבס אותו במכונה בעת הצורך. כי ידוע הרי שילדים קטנים אינם יודעים לשמור על ניקיון בצורה מושלמת.
  • התיק צריך להיות בעל חלוקה תאית על מנת שהמשקל יהיה מחולק באופן שווה בתוך התיק ולא יעמיס על הגב בצורה לא אחידה.
  • גב התיק צריך להיות קשיח אך מרופד כדי למנוע כאבי גב. לתיק צריכות להיות כתפיות רחבות ורכות שניתן לכוון אותן לגודל המתאים עבור הילד.
  • התיק צריך להיות מספיק גדול על מנת שיוכל להכיל בתוכו את כל מה שהילד צריך לגן או ליציאה.
  • מומלץ מאוד לבחור בתיק שיש בו מקום לציון שמו של הילד. דבר זה מונע עוגמת נפש אם וכאשר התיק הולך לאיבוד.

כאשר הולכים לרכוש תיק חדש לילד כדאי מאוד לצרף אותו לקנייה כדי שיוכל לבחור בתיק שהוא אוהב וכך יתחבר אליו וישמור עליו בצורה טובה. פרטים נוספים בלינק https://www.toosh-kids.com/a/l/he/collections/changing-bags.

אז היכן רוכשים את התיקים האיכותיים עבור הילדים?

קיימים בשוק מגוון חנויות תיקים שמשווקים תיקי איכות לילדים. חנויות פיזיות הממוקמות בערים שונים ברחבי הארץ כמו תיקי ירושלים, תיק התיקים וSHOP4BAGS. קיימות גם חנויות מקוונות רבות שמציעות תיקים מעולים אשר לא נופלים באיכותם מתיקים אחרים. אתרים כגון  לסטר – laster, Toosh Kids, אודליה – בוטיק תיקים, moya ועוד.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

העלות של מרכזיית IP

מה העלות של מרכזיית IP?

האפשרות החדשנית של מרכזיית IP תאפשר לכם להצליח לחסוך לא מעט כסף וכמובן לא מעט לקוחות פוטנציאלים לבית העסק שלכם. בשנים האחרונות עם התפתחות כל

קרא עוד »