אולי תתפלאי לשמוע אבל את בהחלט יכולה לעשות טיפול פנים ביתי – איכותי ובעל השפעה חיובית ועמוקה על עור הפנים שלך. טיפול פנים ביתי לא סותר אגב את טיפול הפנים הקבוע אצל הקוסמטיקאית שלך. להיפך – כדי לשפר את מראה העור לאורך זמן ולהנות מעור גמיש, חלק וזוהר, חשוב מאוד להעניק לו טיפול פנים ביתי לצד הטיפול המסורתי אצל הקוסמטיקאית. 

טיפול ביתי – מה צריך שיהיה בבית?

טיפול פנים ביתי מבוסס על שגרת יומית של ניקיון, הזנה וטיפוח של עור הפנים. הטיפול הביתי כולל שימוש קבוע בסרום ובבוסטר תוך ריענון הבוסטר והסרום אחת לכמה חודשים כדי לא לקבע את העור וכדי להעניק לו מגוון של טיפולים לצרכים שונים – כמו הבהרת העור, מיצוק, טיפול בקמטוטים, או למשל טיפול בסבוראה ובעור רגיש. 

חידוש התאים עם מכשיר ביתי 

השימוש בקרמים והזנות שונות הוא מעולה, אבל רצוי שיבוא ביחד עם מכשיר למיצוק העור והחדרת החומרים בצורה טובה לשכבות העמוקות יותר של העור תוך הזרמת הדם  וחידוש התאים. 

הסרת האיפור

חשוב מאוד מדי יום להסיר את האיפור לגמרי עם חומרים איכותיים שלא יסבו נזק לעור הפנים שלך. שטיפת הפנים במים תוך הסרת האיפור וייבוש העור עם מגבת, הם דרך מאוד לא טובה להסרת האיפור, שפוגעת ומסבה נזק רב לעור הפנים שלך. יש להסיר את האיפור עם חומרים מתאימים בצורה לא אגרסיבית תוך שימוש בטכניקה מתאימה להסרת האיפור.

תוכלי בקלות לקבל ליווי מקצועי והדרכה על מנת לוודא שאת מבצעת את הטיפול הביתי בצורה נכונה וטובה. קבעי עוד היום פגישה או שיחת ייעוץ טלפונית אם אשת מקצוע שתנחה אותך שלב-שלב כדי להגיע לתוצאות מקסימאליות. 

 

אולי יעניין אותך גם קוסמטיקה בהתאמה אישית