אירוע הבת מצווה הינו אירוע מרגש הן לבת המצווה והן משפחתה. זהו אירוע חברתי ומהנה למשפחה המורחבת ולחבריה של בת המצווה. רגע הכניסה של בת המצווה לאירוע הינו הרגע המשמעותית והמרגש ביותר. ניתן לבחור שיר כניסה לבת מצווה מאוספים רבים או לבחור שירים של אמנים אליהם בת המצווה מתחברת ומרגישה שיש להם שיר שמשקף אותה.

אם חשבתם לעשות אירוע מקורי יותר ומלבד השירים המפורסמים של הזמרים המוכרים או הפחות מוכרים, החלטתם לקחת את זה צעד קדימה ולהכין שיר כניסה לבת מצווה מקורי משלכם. שיר הכניסה לבת מצווה הינו שיר שיישאר עם בת המצווה ועם משפחתה וחבריה לאורך שנים ובכל זמן שהוא ניתן לחזור, לשמוע ולהיזכר באירוע המרגש. תהליך כתיבת, הלחנת והפקת השיר הינו תהליך מאוד מהנה וזוהי מתנה גדולה עבור בת המצווה בפני עצמה. אז איך בעצם בוחרים שיר כניסה מקורי לבת מצווה?

בחרו סגנון

מהו הסגנון המוזיקלי המועדף על בת המצווה? עברו ביחד ושמעו שירים של האמנים החביבים על כלת השמחה ונסו לבחור את סגנון השיר המועדף עליה.

כתיבת מילים לשיר

במידה ובחרתם כבר בשיר ואהבתם את חלק ממילותיו והרגשתם שהוא מציג את כלת השמחה באור חיובי, ניתן לקחת השראה מהשיר או השירים ולהתחיל ולכתוב את השיר המקורי שלכם בהשראתם. למי שלא מורגל בכתיבת שירים זוהי יכולה להיות חוויה מאתגרת. היעזרו בצוות האולפן בו תקליטו את השיר לצורך קבל עצות מקצועיות על מבנה השיר וקבלת רעיונות למילים נוספות.

הפקת השיר

במהלך הפקה לבת מצווה זהו השלב המרגש ביותר בתהליך, הרגע שבו העבודה הקשה על השיר מתעוררת לחיים ורוקמת עור וגידים.

מעבר ליצירת שיר מקורי לבת המצווה כדי להתסיס את האווירה אף יותר ולמקד את צומת הלב על כלת השמחה, ניתן לשלב לכניסה מרהיבה לבת המצווה ליווי צוות רקדנים ושחקנים. שיר כניסה לבת מצווה בליווי רקדנים ושחקנים, משאיר רושם מיוחד על בת המצווה ועל כלל אורחי האירוע. בכניסה לבת המצווה חשוב להדגיש את בעלת השמחה כשהיא מגיעה למרכז האולם והרחבה.