לקראת אירוע מחפש כל אחד את נותני השירות הטובים ביותר. אלו שיוכלו לספק את הצורך ולאפשר לעורכי האירוע להיות מרוצים ממענה הולם ומשירות משביע רצון. אז בואו וקראו טיפים מבית myprod על הדרך הנכונה לבחירה מוצלחת של קייטרינג מוצלח לאירוע שלכם.

כך תבחרו את הקייטרינג המושלם לאירוע

  1. לפני הכול מומלץ להכיר את השחקנים בתחום. כלומר, למדו את השטח וסקרו אילו חברות הסעדה מציעות שירותי קייטרינג לאירועים מהסוג אותו אתם עומדים לערוך. כדאי לדעת מהן האפשרויות שלכם ומה מציעה כל חברה.
  2. האם החלטתם איזה סוג אירוע אתם מעוניינים לערוך? יש מי שיבחר קייטרינג חלבי, אחרים יעדיפו סעודת דגים, ואחרים ילכו על ארוחה בשרית עשירה. כמובן שלא כל קייטרינג מספק כל סוג של אירוע. לכן מוטב כי תמקדו את עצמכם לסוג האירוע עליו אתם חושבים ובהתאם לכך להמשיך את מסע החיפושים.
  3. תמיד כדאי לקבל המלצות מעורכי אירועים אשר ערכו בתקופה האחרונה אירוע והזמינו שירות קייטרינג למשל במתחם מועדון לבר מצווה myprod. שוחחו עם ידידים או מכרים ונסו לשמוע האם הם קבלו מענה הולם והאירוע התנהל על הצד הטוב ביותר.
  4. כבר החלטתם על איזו סעודה אתם הולכים. אבל עדיין לא הכול ברור. כי אתם צריכים להחליט גם איזו רמה של אירוע אתם עורכים. האם אתם מחפשים קייטרינג יוקרתי ברמת על, או שמא אתם מעוניינים בסגנון קלאסי יותר. חשוב להגדיר מה אתם מחפשים כדי למקד את החיפוש ולדעת איזה קייטרינג יתאים לצורך שלכם.
  5. חשוב לנהל שיחה עם נותן השירות או נציג חברת הקייטרינג. לשמוע ממנו מה הוא מציע ומה כלול בשירות. לבחון תפריטים ולבדוק את מידת ההתאמה של הקייטרינג לאירוע אותו אתם מעוניינים להפיק.
  6. אם אתם מסתפקים ולא מצליחים להחליט מחשש שמא האוכל לא יהיה טעים מספיק, יומלץ לטעום מהמאכלים. בעלי קייטרינג יוכלו להציע לכם מאכלים שונים לטעימות. וזאת כדי לקבל החלטה האם סגנון האוכל והתיבול אהוב עליכם ויוכל להתאים לאירוע שלכם.

שתהיה לכם החלטה טובה, אירוע מוצלח ואוכל טעים ומשובח!