הורים מתמודדים עם כל כך הרבה התלבטויות ודילמות. הם ניצבים מול סימני שאלה לא מעטים אשר מנקדים את הדרך שלהם להצלחה בהורות. המטרה שלהם היא להיות הורים טובים לילדים ולתת להם את הטוב ביותר. וזאת כדי שהם יגדלו כראוי ויהיו מבוגרים מוצלחים ואיכותיים. חלק מהדילמות קשורות ליחסי האחים. לא פעם יש מתיחויות בין אחים או תחרויות שיוצרות אווירה לא נעימה בבית. אח עלול לפגוע, להעליב ואפילו להכות. תמיד כדאי לזכור כי אח זו מתנה, אבל צריך גם לעקוב ולמנוע פגיעות או נזקים הדדיים.

אח מרטיב ואח יבש

אחת הדילמות שמעסיקות הורים לא מעטים היא הרטבת לילה מסביר ד"ר קובי שגיא. אכן מציאות מעיקה בה ילד מרטיב בלילות ובכל בוקר הוא קם רטוב. תופעה שניכרת לעין וגם ההורים וגם האח מודעים לה. במקרה שהאח הגדול יבש ואילו הקטן ממנו מרטיב, זה לא כל כך חמור. אבל מה עושים במקרה הפוך בו אח קטן גמול ויבש, ואילו האח הגדול לא מצליח לשמור על עצמו יבש בלילות? ומה אם האח הקטן לא מבין את רגישות העניין ואוהב לשאול שאלות ולהציק לאחיו הגדול סביב העניין?

לפנות לטיפול אצל ד"ר קובי שגיא

הפתרון המוצע הוא לפנות לטיפול אצל ד"ר קובי שגיא. הטיפול הזה נחשב לטיפול מוצלח וממוקד מטרה שיש לו תוצאות נהדרות ומספר רב של מטופלים ממליצים שמדווחים על הצלחה. הם עברו תהליך מיוחד שכלל שלבים שונים אשר כולם יחד חזקו את היכולת לשמור על שליטה מלאה בלילות.

ד"ר קובי שגיא – המלצות

המטופלים של ד"ר קובי שגיא שמחים להמליץ על הטיפול ועל המענה המקצועי. הם מספרים על תהליך מקצועי שמתבצע בצורה מדויקת תוך התייחסות נעימה לילד. הילד עובר את התהליך בצורה מבוקרת והוא מצליח להיגמל מהרטבות הלילה.

להעמיד את האח הקטן על מקומו

מלבד זאת חשוב מאוד כי ההורים יעמידו את האח הקטן על מקומו, וידריכו אותו לא להתנשא על אחיו הגדול. עליו להבין כי לכל אחד נתונים וקשיים משלו ואל לו להקניט את אחיו אלא לכבד אותו למרות ההרטבה.