אם בעבר רוב האנשים השקיעו בתיקי השקעות שונים בבנק או בבית השקעות פרטי, הרי שהיום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לעבוד עם חברת ביטוח מובילה בניהול השקעות. למעשה, מדובר על מכשיר פיננסי אטרקטיבי במיוחד, אשר מכיל לא מעט יתרונות שונים ששווה להכיר. היום רוב חברות הביטוח הגדולות מציעות ללקוחות שלהם פוליסות חיסכון, אשר נועדו לספק מענה לתיקי ההשקעות הפופולאריים. ההבדל העיקרי טמון בתנאים המעולים של כל מי שיחליט להשקיע בפוליסת חיסכון, היות ואין שום צורך לשלם עמלות קנייה או עמלות מכירה, דמי הניהול זולים יותר וניתן לעבור בין המסלולים השונים, ללא שום צורך באירוע מס. מדובר למעשה בדרך עקיפה להשקיע בשוק ההון, מבלי לשלם את כל העמלות הגבוהות הנדרשות, כאשר פותחים תיק השקעות רגיל.

 

חברת ביטוח מובילה בניהול השקעות – המענה האולטימטיבי לתיק השקעות

כאמור, היום ניתן למצוא אופציות רבות ומגוונות להשקיע את הכסף שלכם, היות ואין שום צורך ללכת בדרך הידועה והרגילה. בדיוק כפי שבעבר רוב האנשים העדיפו לסגור את הכסף שלהם בפק"ם בבנק, היות שיטה זו נחשבת לפחות אטרקטיבית ופחות מומלצת. הבנקים לא מסוגלים לספק ריבית משתלמת, ולכן על מנת לקבל ריבית חיובית, יש צורך לסגור את הכסף למשך מספר שנים. חשוב להבין כי במידה ותרצו למשוך את הכסף לפני הזמן, הקנס יהיה גבוה בהרבה מכל הרווח שתקבלו מהריבית של הפיקדון. לכן אופציה זו אינה מומלצת, היות ואין בכך שום תשואה משמעותית. מצד שני, לא לכל אחד מתאים להשקיע בתיק השקעות, היות ויש צורך לשלם דמי ניהול גבוהים, בנוסף לעמלת קנייה ועמלת מכירה. לכן לא פעם, מדובר על רווח מינורי בלבד, היות והרווח מתקזז עם כל העמלות השונות שהבנקים מחייבים לשלם.

מסיבות אלו בדיוק, חשוב להכיר את פוליסת החיסכון המוצעת על ידי חברות הביטוח המובילות כגון הכשרה בסט אינווסט, אשר מאפשרות למעשה ליהנות מכל היתרונות של תיק השקעות, ללא דמי ניהול אסטרונומיים וללא עמלות מיותרות. חברת ביטוח מובילה בניהול השקעות, מסוגלת לספק לכל לקוח את המסלול האידיאלי ביותר עבורו, בהתאם לרמת הסיכון המתאימה לו.

 

פנו עוד היום וקבלו הצעה משתלמת: https://lirot.co.il/.