אם אתם רוצים לנסוע במכונית יוקרתית, אתם יכולים לעשות זאת בקלות! באמצעות חברות השכרה שמתמחות במכוניות יוקרתיות. מכוניות אלה, יכולות להיות רכבי אספנות בעיצוב ווינטג', רכבי שרד גדולים ממוגנים, רכב עסקים, או כל מכונית אחרת שמותירה רושם גדול כאשר היא נוסעת בכבישים, ומאפשרת נוחות מרבית, הגנה ואיכות.

במידה אתם רוצים לשכור מכונית מרשימה ונוחה: אתם בוודאי זקוקים לה עבור פגישה חשובה, אירוע גדול, הסעת אישים חשובים במכונית יוקרתית או כל סיבה אחרת. אבל למה צריך לשים לב כששוכרים רכב יוקרה? הנה מספר פרטים חשובים:

סוג הרכב

כאשר אתם בוחרים את המכונית המתאימה, יש לשים לב כי מלבד המראה החיצוני שלה, היא מתאימה גם לצרכים שלכם. מלבד זאת, בעת השכרת רכב יוקרה יש להתחשב בגודל הרכב, גודל תא הטען, מספר המושבים, גודל מנוע ושאר אביזרים – כולם עליהם להתאים לצרכים של המשתמש. בכך למשל, אם תרצו לבחור רכב עבור הסעת מספר אנשי עסקים: כדאי לבחור בג'יפ מרווח ויוקרתי או בוואן משודרגת. אם מדובר ברכב לחתונה, שימו את הדגש על מראה מעוצב ויוצא דופן, אבל גם על נוחות ומרווח לרגליים בעת הנסיעה.

אופציה לשדרוג

חברות השכרת רכב בארץ ובחו"ל מציעות לעיתים שדרוג לרכב יוקרתי יותר, במידה והדבר מתאפשר. בכך אפשר (בהבדל לא גדול במחיר) לשכור מכונית יוקרתית, חזקה ומרווחת יותר. עם זאת, עדיין יש לשמור על התאמה נכונה, כמו בחירת רכב קטן לנסיעות עירוניות או בחירה ברכב שרד גדול עבור אישיות ביטחונית שעליה לנהוג באזורים מסוכנים.

ביטוח

כעת יש לבחון את תנאי הביטוח ולוודא כי בכל תאונה, תקלה, קלקול או מכה ברכב – אתם מכוסים. רכבים נוצצים ומפוארים הם גם כאלה שמועדים לפורענות. לכן יש לוודא כי הפוליסה כוללת שריטות, ניפוץ שמשמוש, מכות קלות בפח, בעיות במנוע או בשאר חלקים ברכב, תוך קבלת כיסוי מלא לכל סיטואציה.

תאריך ושעת החזרה

שימו לב לתאריך החזרת המכונית ושעת ההחזרה. וודאו כי אתם מחזירים את המכונית בשעה שצוינה בהסכם ההשכרה, כדי שלא תחויבו ביום נוסף. הקפידו על כל הדגשים שמנינו, והדרך תהיה תמיד מהנה ובטוחה.