לפני כל בנייה של בניין או בית מגורים פרטי, עליכם לשכור את שירותיו של יועץ פיתוח. יועץ פיתוח, יביא בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם באשר לבנייה או לשיפוץ הנרחב אותו אתם רוצים לעשות.

יועץ פיתוח – מה זה?

יועצי פיתוח ומהנדסי בנייה, מנהלים את שלב התכנון והעיצוב של פרויקטים בבנייה. הם מעריכים בקפידה את המצב המבני, החשמלי והמכני של כל פרויקט. המהנדסים בודקים היטב את כל הציורים והעיצובים לפני שהם מיושמים למעשה. 

הם מתכננים זרימת כוח אדם ומחליטים כיצד קבלנים וקבלני משנה אחרים, יתמכו בפעילות השוטפת בכל שלבי הבנייה. מהנדסי הבנייה, מנתחים את התחזיות הכספיות של התפקיד כדי לוודא שהם מדויקים ופרקטיים.

לפקח על תהליכים הנדסיים

האחריות העיקרית של מהנדס בנייה, היא לפקח על כל תהליכי ההנדסה השונים בפרויקט בנייה. הם צפויים להיות מומחים בנושא, וצריכים בנוסף, לוודא כי מתקיימות כל התקנות החוקיות באתר העבודה. 

הם שומרים על הבנה עדכנית של כל ההתחייבויות החוקיות ותנאי ההתקשרות למניעת עיכובים בפרויקטים, תמיכה בכל עובדי הבניין וניהול שוטף ונרחב של מקום ואזור הבנייה.

ניהול פרויקטים של בנייה

מהנדסי בנייה, מביאים ידע ספציפי לפרויקטים של בנייה, כגון בקרת עלויות, חשבונאות עלויות וניהול לוחות זמנים של פרויקטים. הם מתייחסים כל הזמן ללוחות הזמנים כדי לוודא שכלל העבודות נעשים בזמן. 

במידת הצורך הם מקלים על דיונים ויוצרים פתרונות בין קבלני בניין למנהלי בנייה. באחריותם לבטל מחלוקות בשטח ואי הבנות לגבי תוצאות העבודה הצפויות.

כדי למצוא את יועץ הפיתוח המתאים לפרויקט שלכם, אנחנו ממליצים שתחפשו אחריו ברשת באתר פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ, שם תוכלו לקבל חוות דעת מקצועית באשר לכל איש מקצוע שאתם רוצים לבנייה הייחודית שלכם.