רבים הם האנשים המתקשים לשהות בחלל אשר הרעש מבחוץ נשמע היטב גם בבית. הם רוצים לחוש בבית מבודדים מכל מה שקורה בחוץ והם לא רוצים להיות חשופים לכל מה שקורה בחוץ. החומר הטוב ביותר לצורך שמירה על הבידוד ועל האקוסטיקה זהו ספוג המלמין.

המלמין נותן מענה מושלם לכל אותם המקומות שם דרוש השקט והבידוד.

מי צריך בידוד אקוסטי מושלם?

הבידוד האקוסטי נועד עבור מקומות שם חשוב לשמור על שקט או לחילופין על השמירה על בידוד רעשים ובליעה טובה של הקול. אם זה באולם אירועים ואם זה במסעדות. כמו גם באולפן הקלטות. בכל המקומות האלו חשוב מאוד לשים לב כי האקוסטיקה מתוכננת נכון וכמובן גם מיושמת היטב.

מתי משלבים את הבידוד האקוסטי?

למעשה את הבידוד האקוסטי אפשר לשלב כבר בשלב הבנייה של החלל. מיישמים אותו תוך כדי העבודה וכך משיגים את התוצאות הטובות.

אך גם אם לא דאגו לאקוסטיקה בשלב הזה  של הבנייה, עדיין אפשר לתקן את הדבר. ניתן להוסיף את הספוג גם על הקירות אחר כך. היות והיום קיים הספוג במגוון רחב של עיצובים ושל צורות. ספוג המלמין כבר מזמן לא נראה כמו קרטון של ביצים. הוא מהווה בהחלט תוספת אסתטית ועיצובית.

מי זקוק לספוג מלמין אקוסטי?

את ספוג המלמין אקוסטי אנחנו מוצאים בכמה וכמה מקומות והם משמשים ליעדים שונים.

אך ניתן לומר כי המלמין מיועד בעיקר לסביבות מגורים. החומר מיוצר ממוצרים שהם ידידותיים לסביבה, חומרים יעילים ואיכותיים שעוזרים במגוון מקרים ולמגוון מטרות.

חשוב לדעת כי ספוג המלמין הוא לא חומר המגיע בצורה אחת ויחידה. מדובר בחומר הקיים במגוון רחב וגדול של עיצובים והוא מציע מענה לכל סוג של חלל. הוא משתלב בחן בכל מקום.

היזהרו מחיקויים

בגלל שהמלמין הוא חומר כל כך נפוץ, קיימים אינספור חיקויים זולים. אלו לא נותנים את המענה כמו החומר המקורי והם גם עלולים להיות מסוכנים לשימוש. הם פולטים חומרים מסוכנים, הם לא מבודדים כראוי והם לא נותנים כלל את המענה הרצוי. חשוב לשים לב לדבר.