ייבוש תת רצפתי – מה בודקים? מה מחירים?

רטיבות באזורים שאין אליהם גישה הינה עסק מורכב. ראשית בגלל שהרטיבות הזו לא נוטה להתייבש מאליה, אלא צוברת לנו נזקים מתחת לפני השטח. ושנית – בגלל העבודה שקשה להגיע למקום ולייבש אותו. אז מה בכל זאת עושים? האם בגלל רטיבות תת רצפתי יש צורך להרים את הריצוף ולרצף מחדש? יכול להיות שבעבר זה מה שהיה צריך לעשות. אבל בעידן מתקדם כשלנו יש פתרונות טובים וזמינים יותר. וזאת הודות לפתרונות טכנולוגיים מתקדמים מאוד אשר מאפשרים לנו לייבש את האזור בלי הרס וחורבן.

 

כיצד מבצעים את הייבוש?

ייבוש תת רצפתי מתבצע על ידי חברה מקצועית לאיתור נזילות בעזרת מכשור ייעודי אשר נועד לאפשר ייבוש לאזורים בלתי נגישים. מה שעושים זה חורים בנקודות נסתרות של החדר – פינה נסתרת, מתחת למיטה או ארון וכדומה. מחורים אלו משחילים את הצנרת אשר מעבירה את האוויר החם אל האזור הרצוי. וכך מייבשים את האזור מכל לחות. התהליך הזה חייב להתבצע במקצועיות יתרה וזאת על מנת לדייק את המיקום של הצינורות ולהגיע לרטיבות ולייבש אותה היטב. בנוסף יש רגישות רבה למיקום של נקודות בהם מבצעים את החורים. וזאת כדי שהמיקום יהיה יעיל ויצליח להגיע לכל פני השטח. ושנית – כדי שהחורים לא יפגעו בריצוף ולא יטרידו אותנו בהמשך.

 

מה לבדוק וכמה זה עולה?

חשוב לנו לברר על חברה שמציעה מענה בתחום הייבוש התת רצפתי, ולקבל הוכחות לרמת המקצועיות שלה. בנוסף נכון לברר מחירים ולקבל אמת מידה ביחס לעלויות. המחיר נקבע לפי מורכבות העבודה, לפי חומרת הרטיבות ועוד נקודות נוספות שיבקשו לשמוע מאתנו בשלב הבירורים. אך עלינו לקבל החלטה לפי רק לפי מחיר, אלא גם בהתייחס לאמינות, למקצועיות ולאחריות לעבודה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מכנסי עבודה

מכנסי עבודה

ניתן למצוא מכנסי עבודה במבחר גדול של גזרות, מסוגי בד שונים ובמגוון סגנונות וצבעים. הסיבה לכך פשוטה מאוד – כדי שניתן יהיה לענות על הצורך

קרא עוד »