מתכננים חתונה מרגשת ומקורית? כדאי שתשלבו בה גם מוסיקה חיה, נעימה ומרגשת שתיכנס ללב של כולם. בשונה ממוסיקה מוקלטת המתנגנת מעמדת הדיג'יי, מוסיקה חיה מתבצעת בלייב על ידי הרכב מוסיקלי איכותי הכולל נגנים מקצועיים שינגנו בשלבים שונים במהלך האירוע, ולכן מדובר על אטרקציה מוסיקלית איכותית ומקורית שתשדרג כל אירוע שחוגגים. כדי שתוכלו להתאים את הפלייליסט המוסיקלי לאירוע שלכם, ריכזנו כמה טיפים שכדאי ליישם.

מוסיקה נעימה לקבלת הפנים

בשלב קבלת הפנים זהו הרגע ההתחלתי של האירוע, במהלכו כל האורחים המוזמנים לאירוע מתחילים להגיע, שמים צ'ק בכספת, נפגשים ומשוחחים עם חברים ובני משפחה שהגיעו לאירוע וכמובן גם נהנים ממנות פתיחה טעימות המוצעות בהתחלה בעמדות הבופה. משום כך המוסיקה שתתאים בשלב הזה היא מוסיקת ג'אז נעימה וקצבית שתשתלב בצורה מושלמת עם האווירה והציפייה לקראת החתונה המרגשת.

מוסיקה מרגשת שתלווה אתכם בכניסה לחופה

בשלב זה כל האורחים מסתדרים ומחכים לראות אתכם צועדים לתוך החופה שממנה תצאו נשואים ומאושרים, וכדי להוסיף ייחודיות והתרגשות למעמד המיוחד כדאי לשלב מוסיקה חיה באווירה רוחנית ומרגשת, כמו צלילי כינור, סקסופון ואפילו נבל שיבצעו נעימות ועיבודים מוכרים ומרגשים.

מוסיקה קצבית לריקודים שתרים את כולם על הרגליים

לאחר שההתרגשות ירדה מעט, הגיע הזמן לחגיגות וריקודים יחד עם כל האורחים שהגיעו לחגוג יחד אתכם את האירוע המרגש. לכן בשלב הזה הרכב מוסיקלי ישתלב נהדר באמצעות ביצוע מוסיקה בסגנון לטיני קצבי, או הרכב מוסיקלי שיבצע שירי פופ מוכרים בעיבודים מקוריים וסוחפים בליווי של זמר אחד או יותר.

כיצד לבחור הרכב מוסיקלי מומלץ לאירוע שלכם?

בכדי שתוכלו לבחור הרכב מוסיקלי איכותי שיתאים לסגנון האירוע שלכם, מומלץ להתרשם מאיכות ומקצועיות הנגנים בהרכב לאחר השתתפות פיזית באירוע אחר שהם מנגנים בו, כך שתוכלו גם להרגיש את האווירה שהמוסיקה יוצרת באירוע.