במה שונה קורס פוטושופ לצלמים מקורס פוטושופ למעצבים?

בעזרת תוכנת הפוטושופ ניתן ליצור דברים מדהימים, ובסיוע הכלים הרבים שקיימים בתוכנה אפשר להוציא תוצרים מעוצבים להפליא. ואם בעבר חשבנו כי התוכנה מיועדת רק למעצבים גרפיים, הרי שכיום התוכנה משמשת גם צלמים לצורך עיבוד ושיפוץ התמונות שלהם.

קורס פוטושופ לצלמים הינו שונה מקורס פוטושופ למעצבים מכיוון שבכל אחד מהם מתמקדים בתחומים הרלוונטיים עבור המשתתפים.

למה צלמים צריכים לדעת פוטושופ?

כל צלם מקצועי יודע להוציא את החומרים המיטביים בעזרת המצלמה המקצועית שלו. אבל לעיתים זה לא מספיק. כלומר, במרבית המקרים החומרים יצטרכו עיבוד. ולא, זה לא בגלל שהחומר המצולם לא יצא טוב, אלא בדיוק בשל כך. העיבוד בתוכנת פוטושופ מעניק לתמונות המקצועיות גימור מושלם אשר הופך אותן מסתם תמונות לתמונות שמספרות משהו. כמו כן, כאשר צלם יודע לעבד תמונות בתוכנת פוטושופ, הוא יכול לתקן בעיות קטנות שמתגלות בתמונות כמו טשטוש דמויות, הוצאת אלמנטים מהפריים וכן הלאה.

עיצוב וקטור לעומת עיבוד תמונות

קיים הבדל מהותי בין עיבוד תמונות מצולמות לבין התעסקות עם חומרים וקטוריים. בעוד שתמונות מצולמות הינן בעלות שכבה אחת והעיבוד צריך להיעשות על גבי אותה שכבת תמונה יחידה, הרי שבוקטורים זה לא ככה. קבצים וקטוריים בנויים בשכבות, כל אלמנט וכל השתקפות הינם בשכבה נפרדת ועל כן ההתעסקות איתם היא שונה לחלוטין ועל כן, לא ניתן להקיש בין שני סוגי הקבצים ויש צורך בידע נפרד לשם התעסקות איתם.

קורס פוטושופ לצלמים לעומת קורס פוטושופ למעצבים

אז הבנו את ההבדלים? קורס פוטושופ לצלמים, יכלול התמקדות בעיבוד תמונות מצולמות אמיתיות, חידוד ותיקוני צבעים וכן עיצוב אלבומים דיגיטליים.
קורס פוטושופ למעצבים יתמקד בהכרת כל האקשנים שבתוכנה, יצירת תמונות וקטוריות ומודעות פרסום.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קופה רושמת

קופה רושמת

קופה רושמת היא הכלי החשוב ביותר בכל עסק – היא מאפשרת לכם לנהל עסקים באופן חוקי ומסודר, לספק קבלות וחשבוניות ללקוחות שלכם ולעשות את הכל

קרא עוד »
מערכת מים ביתית

מערכת מים ביתית

החורף אוטוטו בפתח ואיתו הצורך בשימוש גובר במכשירי חשמל ביתיים. לכן אם מכונת הכביסה, קולטי השמש או אפילו מכונת הקפה לא עובדים בצורה תקינה ועלולים

קרא עוד »