עבודות ניקיון הם אף פעם לא דבר פשוט ובמקומות מסוימים הם אפילו יותר קשים. גם בבית כאשר אנו מנקים זה יכול להיות משימה לא פשוטה וכזו שאורחת זמן רב. תארו לכם את הניקיון שצריך לעשות במוסכים, חניונים, קניונים, בתי עסק שונים, מפעלים, בתי מלאכה, מעבדות ועוד אינספור מקומות אחרים? העבודה איננה פשוטה גם ככה וכאשר מדובר במקום עם לכלוך רב צריך לבצע את העבודה במהירות וביעילות. זאת נוכל לעשות באמצעות מכונת שטיפה בלחץ.

אילו סוגים של מכונות שטיפה בלחץ יש?

מכונת שטיפה בלחץ הנה מכונה המחוברת לצינור ומוט הזרקה שממנו המים ניתזים בחוזקה על האזור שאנו רוצים לנקות. נוכל לראות מכונות כאלה כמעט בכל מקום, החל ממוסכים, דרך שטיפת רכבים, קניונים, חניונים, מחסנים, בתי עסק שונים, מפעלים ועוד. ניתן להשתמש גם בתוך מבנה וגם בחוץ והם מאוד יעילים לשטיפה מהירה, נוחה ולכיסוי מהיר של שטח גדול. השימוש במכונה מסוג זה תוכל לסייע לנו להיפתר מלכלוך קשה, שבבים, נוזלים, חומרים דביקים, זכוכיות ועוד.

מכונת מים קרים או חמים?

יש שני סוגים עיקריים של מכונות שטיפה בלחץ. מכונות שטיפה בלחץ מים קרים ומכונה בלחץ מים חמים. מכונות המים הקרים מתאימות כמעט לכל מקום, אפילו לשימוש ביתי. אנשים רבים רוכשים מכונות שטיפת בלחץ מים קרים לניקיון הביתי, החניה הביתית, המרפסת ועוד. פתרון נהדר לשטיפת הרכב וכל מה שציינו ואפילו הזמן שתחסכו כבר יחזיר לכם את העלויות. שטיפה בלחץ מים חמים מיועד בעיקר לבתי מלאכה ותעשייה. צריך לעבור הכשרת בטיחות על השימוש במכשיר, לבצע את העבודה בצורה בטוחה בסביבה מבלי לסכן אנשים אחרים ואת עצמכם וכמובן שמדובר במכונה שמתאימה יותר לניקוי כתמים קשים.

בחירת הספק, גודל ומשקל המכונה:

כל שנותר לכם הוא לבחור את המכונה המתאימה לצרכים שלכם. יש הבדל בין מכונה קטנה לשימוש ביתי לבין מכונה לשימוש תעשייתי. גודל המכונה והמשקל שלה גם ישפיעו על האחסון של המכונה באופן שוטף. כמו כן כדאי לדעת שיש מכונות שעובדות על חשמל ואחרות שעובדות על בנזין. בדקו את זו שמתאימה לכם.