המאמר באדיבות Plumbmaster

הצפות ביוב עלולות להתרחש בכל מקום. בלי להתחשב באפשרויות הגישה ובדרך ביצוע התיקון… היות שכך מתמודדים השרברבים עם אתגר משמעותי. שכן עליהם לספק מענה להצפות ביוב בכל מקום. כן, גם במקומות שקשה להגיע אליהם עם כלי רכב, וגם במקומות נמוכים כמו חניונים. אז מה באמת עושים כאשר נוצרת הצפת ביוב בחניון?

ביובית ייעודית לחניונים

כדי לענות על הצורך הזה נבנו ביוביות מיוחדות אשר מטרתן היא לבצע שאיבות ביוב במקומות בעלי מאפיינים מיוחדים. כמו לדוגמה בחניונים. כך שכאשר מי ביוב מציפים את החניון או שנוצרת סתימה בצנרת הביוב יהיה צורך לבצע תיקון יעיל על מנת להשתלט על התקלה ולמנוע הצפה והתפשטות של המים. כאן יהיה צורך להזמין לשטח ביובית לחניונים. מדובר על ביובית מיוחדת אשר ממדיה מאפשרים לה גישה אל החניון. כמו כן השרברב אשר מוביל את הביובית יודע כיצד למרן באזורים בלתי נגישים ולבצע את הפעולה חרף העובדה שהתנאים אינם נוחים.

פינוי יעיל של מי הביוב

ביובית מגיעה לשטח, השרברב יכוון את הצינור ויכניס אותו אל תוך בור הביוב ממנו יש לבצע את השאיבה. כעת הוא יפעיל את מערכת השאיבה והמים יתחילו לעלות אט אט מתוך בור המים אל הביובית. הביובית מצוידת במכל מיוחד אשר בו נאספים מי הביוב שמפונים מבור הביוב. לאחר סיום המלאכה יפנה איש המקצוע את המים שנשאבו מהשטח ויעביר אותם למכון לטיהור מי שפכים. כעת לאחר שפונו המים מהאזור ניתן לטפל בצנרת שהתקלקלה ולבצע את התיקון הנדרש. המטרה היא למנוע הישנות של מקרים כאלו בעתיד. כיוון שכאשר צינורות הביוב תקינים ומפשרים זרימה מי הביוב מתפנים מהמקום ביעילות. ואילו כאשר הצינורות חסומים חלקית, ישנים או סדוקים זה מתכון בטוח לתקלות ולהצפות מי ביוב.

איש מקצוע יעיל, אמין ומקצועי

כאשר פונים אל אינסטלטור עבור ביצוע שאיבת מי ביוב חשוב לשים לב לרמת המקצועיות שלו, ליעילות ולאמינות שלו. כאשר יש לו יכולות מקצועיות גבוהות, כאשר הוא יודע כיצד לנהל את התהליך במיומנות רבה – הפעולה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

אולי יעניין אותך גם ביובית 24 שעות