בגידה מהווה את אחד מהמשברים החמורים ביותר בכל מערכת יחסים זוגית. לעיתים אחד מבני הזוג תופס את השני בוגד באופן ממשי וכאשר יש לו הוכחות, הוא יכול להתעמת אתו ולחשוב כיצד הוא ממשיך הלאה. אולם, לא פעם אחד מבני הזוג רק חושד בשני כי הוא בוגד, אך אין לו את ההוכחות לכך. אז איך תדע שהיא בוגדת ומה תעשה על מנת לחשוף זאת בכדי להתעמת איתה? על כל זה תוכל לקרוא במאמר הבא

> הכירו את דורית כהן מטפלת זוגית לסיוע במשברים בזוגיות

כיצד תדע שהיא בוגדת

ישנן לא מעט סיבות שעלולות לעורר חשד שבת הזוג שלך בוגדת. כך למשל: אם בת הזוג שלך מרבה להתעסק עם המכשיר הנייד שלה, לנהל שיחות והתכתבויות מתמשכות, אשר היא מסתירה אותם ממך או מתחמקת כאשר אתה שואל עם מי היא מדברת או מתכתבת, הרי שמאוד יכול להיות שבת זוגך מנהלת רומן. כמו כן, אם למכשיר הנייד של בת זוגך לא היה בעבר קוד אשר נועל אותו ולפתע היא החליטה שהיא נועלת את המכשיר הנייד שלה בקוד אשר היא לא מוכנה לחשוף בפניך, גם כאן מדובר בדבר אשר מעורר חשד. בנוסף לכך, אם בת הזוג שלך מתחילה פתאום לסרב להיפגש איתך בשל סיבות שונות, או שבמידה ואתם מתגוררים ביחד, אם היא מרבה לאחר פתאום בטענה שהיא נשארת שעות נוספות בעבודה, נפגשת עם חברות ועוד, יתכן מאוד שהיא בוגדת, קרא בהרחבה באתר https://www.zugiut.net. דבר נוסף שיכול לעורר חשד הוא אם בת הזוג שלך מתחמקת מכל אינטימיות שהיא איתך. אם היא מסרבת לשכב איתך פרק זמן ארוך ומתחמקת מליצור עמך מגע אינטימי, יתכן מאוד שהיא בוגדת בך.

מה תעשה במידה ואתה חושד שבת הזוג שלך בוגדת בך

אם אתה חושד שבת הזוג שלך בוגדת בך ויש לך מספיק סיבות לחשוד בכך. זה הזמן לנהל עמה שיחה ולהבהיר לה את המצב. עליך ליידע את בת הזוג כי אתה חש שהיא לא כתמול שלשום ואתה מרגיש שזה בגלל שהיא בוגדת. עליך לבקש ממנה לחשוף את האמת ולהחליט האם היא רוצה להמשיך את הזוגיות איתך או להיפרד. אם היא תודה שהיא אכן בוגדת ותחליט להמשיך איתה הלאה, כדאי מאוד שתתייעץ עם יועצת זוגית כיצד כדאי לשקם אמון במערכת יחסים וכיצד ניתן להמשיך הלאה לאחר בגידה.