בעידן המודרני בו כל עולם הטכנולוגיה עובר שינויים והתפתחויות פורצות דרך, גם בתחום הרפואה חלים לא מעט שינויים פורצי דרך. השילוב המוצלח של התפתחות הטכנולוגיה למכשירים רפואיים מביאה כיום לא מעט אפשרויות לטיפול בבעיות פוריות גברית שלא היו בעבר. בין הטיפולים המבוקשים ביותר כיום תוכלו למצוא את השבחת הזרע (https://gavriel.org.il/service/sperm-washing). בניגוד למקובל לחשוב, לא עושים שום שינוי בזרע עצמו אלא מאתרים את הטובים והמשובחים ביותר. בעזרת מכשור מתקדם ניתן בקלות רבה לאתר את תאי הזרע המשוברחים והאיכותיים ביותר שיכולים להביא להפרייה מבין מליוני תאי זרע שונים. איתור הטובים והמשובחים ביותר וניקיון הזרעים הפחות פוריים מביאים להשבחת הזרע. 

ניקוי ואיתור הזרעים המשובחים ביותר מבין מליונים בעזרת מכשור מתקדם

אחוזי ההצלחה של טיפולים אלה במסגרת מעבדת גבריאל גבוהים במיוחד אודות המכשור המתקדם אשר מאפשר להגדיל את תאי הזרע משמעותית.הגדלה זו מאפשרת לאתר את תאי הזרע האיכותיים ביותר ולבחור דווקא בהם לפוריות טובה. במידה וגם אתם נדרשים להתמודד עם בעיות פוריות גברית, חשוב להכיר בעובדה כי כיום יש לא מעט אפשרויות טיפול נרחבות וחדשניות שיאפשרו לכם להתמודד עם הבעיה על הצד הטוב ביותר. כמו כן חשוב להדגיש ולומר כי השבחת הזרע הינו הליך ידידותי במיוחד שאינו כלל התמודדות עם כאבים או פעולות פולשניות יתר על המידה. לכן, במידה ועד היום חששתם להגיע ולבצע את הליל השבחת זרע, חשוב לדעת כי בעזרת מכשור טכנולוגי מתקדם ניתן לעשות זאת ללא פעולות כואבות או פולשניות כלל.

הליך ידידותי שאינו פולשני או כואב כלל

בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ניתן להתמודד עם לא מעט בעיות פוריות, אנשים רבים כיום כבר נהנים מהאפשרויות הרבות ובניהם השבחת זרע באחוזי הצלחה רבים.