עם הציוד הנכון, הכוונה ובעיקר רצון, אפשר לבצע אימוני כושר בכל מקום עם דגש על כל בית. בין אם אתם גרים בבית גדול עם חצר ובין אם אתם מתגוררים בדירה קטנה, אתם יכולים וצריכים למצוא את הדרך להתאמן בבית. 4 המוצרים שנציג כאן מתאימים לאימונים בדרגות קושי משתנות ואפשר להשתמש בהם בכל בית. הם לא דורשים שטח גדול או מיומנות. 

משקולות לאימון ביתי

המפתח לבחירת מוצרי פילאטיס וכושר לבית הוא פונקציונליות. עליכם לבחור במוצרי כושר עמידים, נוחים לשימוש, לא יקרים ובעיקר כאלו שמאפשרים ביצוע של כמה סוגי תרגילים. סט משקולות אידאלי בעבור תרגילים לחיזוק פלג הגוף העליון ושרירי הידיים. יש להקפיד להתאים בין המשקולות לבין משקל הגוף והיכולת. יש להתחיל כל אימון משקולות בתרגילי חימום לשרירים. 10-15 דקות של פעילות אירובית מכינה את השרירים לקראת אימון המשקולות. 

מדרגה לאימון אירובי

לכאורה נראה שאין מה לעשות עם מדרגת אירובי פשוטה, אך כאשר צוללים אל עולם הכושר מגלים עד כמה היא שימושית. מדרגה משדרגת כל אימון (גם אימון משקולות) ומתאימה לכל הגילאים ולכל דרגות הקושי. יש לכם הזדמנות לרכוש מכשיר שימושי ונוח לאימון אירובי אינטנסיבי במחיר שווה לכל כיס. עם מדרגת אירובי תשפרו את היכולת הגופנית, תעלו את מסת השריר, תחזקו סיבולת לב ריאה ותבחינו בשיפור ביכולת התנועה. 

סט של רצועות אימון גמישות

בעלות של כמה עשרות שקלים תרכשו סט גומיות אימון להעצמה של כל סוגי האימונים. בבית נשתמש בגומיות בתרגילי מתח, תרגילי לחיצת חזה ותרגילים לחיזוק כל שרירי הגוף. האימון מתבסס על שימוש בהתנגדות של משקל הגוף. כדאי לרכוש סט של 4 גומיות בעובי משתנה. בדקו גם מוצרי פילאטיס ויוגה מתקדמים.

שק אגרוף ביתי

לא תמצאו עוד מכשיר כושר שתורם לגוף ולנפש כמו שק אגרוף. אתם תצפו להגיע הביתה בסוף יום העבודה ולהוציא את האגרסיות על שק האגרוף. פעולת האגרוף מחזקת את השרירים, משפרת את היציבה ומרגיעה את הנפש. אל תשכחו לרכוש יחד עם השק גם כפפות אגרוף איכותיות.