ויברטורים – כך תדעו במה לבחור

מתכננים לקנות ויברטורים ולא יודעים כיצד תוכלו למצוא את אלה שיוכלו להתאים לכם יותר מאחרים? כדי להפוך את הבחירה לקלה יותר יהיה מומלץ להתייחס לגודל הוויברטור, מידת הריאליסטיות שלו וסוג החומר ממנו הוא עשוי. אלו הדברים החשובים ביותר שתרצו להתייחס אליהם במהלך החיפושים שלכם בעצם.

ויברטור עשוי זכוכית או סיליקון – מה מתאים לכם?

אפשר למצוא ויברטורים עשויי זכוכית או סיליקון וכל אחד מאלה מספק תחושות מעט שונות ביחס לאחר. לאור זאת יהיה נכון מצדכם להתנסות במספר דגמים שונים של ויברטורים שעשויים מחומרים משתנים וזאת כדי שתוכלו לדעת מה הכי אהוב עליכם ואיזה סוג חומר הוא אידאלי עבורכם בסופו של דבר.

התייחסו לגודל של הוויברטור

פרמטר נוסף שכדאי להתייחס אליו בעת רכישת ויברטורים הוא הגודל של המכשיר. תרצו לשים לב כי אתם בוחנים את העניין הזה היטב ובוחרים בוויברטור אשר יהיה בדיוק בגודל הרצוי עבורכם. אלו מכם שיעשו זאת יוכלו לראות כי החוויה המינית שלהם תוכל להיות הרבה יותר מספקת. גם פה, מדובר בעניין של התנסות ויהיה חשוב להתנסות במספר גדלים שונים כדי שתוכלו לדעת מה הגודל המועדף עליכן.

מידת הריאליסטיות של הוויברטור

פרמטר אחרון שאפשר להתייחס אליו הוא מידת הריאליסטיות של הוויברטור שאתם חושבים לקנות. אם תרצו לעשות בשכל אז יהיה כדאי לכם לחפש אחר מכשיר אשר ייראה מאוד ריאליסטי. אלו מכן שיבחרו במכשיר כזה יוכל לראות כי הוא יוכל לספק חוויה מיוחדת ועמוקה יותר מבחינה רגשית. 

לפיכך יהיה מומלץ לבחון היטב בחנות אביזרי סקס Closer את כל האופציות השונות ולבחור במכשיר שיוכל להיות בעל התאמה מרבית עבורכן וללא שום פשרות בכל הנוגע לעניין הזה. רק כך יהיה נכון לפעול בעצם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הדברה ידידותית לבעלי חיים

איך לבחור חברת הדברה?

הצורך בחברת הדברה מגיע כאשר חרקים שונים ומזיקים נכנסים לתוך הבתים, המשרדים, הקניונים והמבנים האחרים אשר בהם גרים, שוהים, מסתובבים ומבלים אנשים. התופעה מתחילה, לרוב,

קרא עוד »